Veda, technika, autá, médiá, spoločnosť… to všetko ide dopredu. Avšak školstvo akosi stále zaostáva a drží sa svojich noriem, ktoré platili hádam ešte aj v praveku. Konečne však niekto jeho systém obvinil a bez servítky povedal, ako to vlastne s nami a súčasným školstvom je.Spomínate si na všetky tie poučky, vzorce či definície, ktoré ste sa museli bifliť do školy? Vedeli by ste po x rokoch odrapkať niečo z toho? My veru nie. A to je problém školstva tlačiaceho do našich hláv množstvo nepotrebných informácií, ktoré sú nám v reálnom živote a v praxi na jedno veľké hnedé H****!

Presne o tom rozpráva aj muž vo videu, ktoré sa nedávno objavilo na internete. Mladík tvrdí, že školstvo zabíja kreativitu a jedinečnosť, potláča intelekt. Taktiež si myslí, že učitelia sú najdôležitejší ľudia na svete a mali by byť hodnotení tak ako doktori, i keď vštetci dobre vieme, že v skutočnosti to vyzerá úplne inak. Rovnako upozorňuje na fakt, že zdravotníctvo, autá či dokonca facebookové stránky upravovať vieme, preto by sme mali upravovať aj školstvo, v rámci ktorého by sme mali odstrániť všeobecného školského ducha a vyzdvihovať ducha každého jedného človeka. Súhlasíte?

Foto: YouTube

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here