Iba 22-ročná kráska Indi Cowie je profesionálkou vo freestyle. Svojimi kúskami už ohúrila nejedného profi futbalistu, dokonca aj Lionela Messiho.Indi Cowie sa narodila v roku 1994 na Floride. Lopta jej k srdcu prirástla už v útlom veku, pričom denne s ňou trávi jednu až tri hodiny. V roku 2012 si túto pôvabnú dievčinu všimol aj Lionel Messi a vybral si ju ako víťazku globálnej futbalovej freestyle.

Krásna Cowie pôsobila ako záložník v ženskom futbalovom klube, no zranenie väzov jej tento šport ďalej hrať nedovolilo, a tak musela ísť na futbalový dôchodok. Odvtedy pôsobí ako asistentka trénera jedného klubu v Severnej Karolíne.

Okrem toho, že Indie Cowie dobre vyzerá, tak aj láme rekordy. Najčerstvejší je z roku 2015, kedy ako prvá žena vôbec prešla tri kolá okolo štadióna, pričom celú dobu udržala loptu vo vzduchu.

indi-cowie1 indi-cowie2

indi-cowie3 indi-cowie4 indi-cowie5 indi-cowie6

Najnovšie video, ktorým sa Indi pochválila, je stretnutie so známym raperom a skladeteľom Flo Ridom. Ako môžete vidieť výraz jeho tváre, šikovnosťou Indie ostal naozaj prekvapený.

Zdroj: Wikipedia | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here