Poznáte tú formulku, že Slovenky sú krásne, dokonca najkrajšie ženy na zemi? Omieľa sa to na každom rohu, pri každej príležitosti, podotkne to každý slávny mužský hosť pri návšteve našej krajiny. Ale podľa BeautifulPeople.com nepatríme medzi 10 krajín, kde sa rodia najkrajší ľudia na zemi, a teda aj najkrajšie ženy na zemi. Zrejme by si pri svojich hodnoteniach mali nasadiť silnejšie okuliare. To, aby lepšie videli.

Podľa ich výberu je top krajinou Brazília, odkiaľ pochádza napríklad Gisele Bundchen alebo Adriana Lima. Nasleduje Francúzsko s herečkou Evou Green, ktorá si zahrala v bondovke Casino Royal alebo vo filme Kráľovstvo nebeské. Potom USA s Merylin Monre a Halle Berry, Nórsko s olympioničkou Therese Johaug a spisovateľkou Linnea Mihre. Najkrajší ľudia na svete, a teda aj krásne ženy, sa vraj rodia aj v Argentíne, Kanade, Dánsku, Španielsku, Taliansku a Švédsku. Tento výsledok vznikol nahromadením dát z webových stránok a výsledky sú prekvapivé, nakoľko sa do top desiatky nedostali ani Slováci, ani Rusi (štatistiku asi pokazili muži)… Nevadí, my aj tak vieme, že Slovensky sú najkrajšie…

Medzi naše krásky patrí jednoznačne Adriana Sklenaříková označovaná ako slovenská supermodelka, Veronika Husárová, Miss Slovensko z roku 2007, herečka Táňa Pauhofová, speváčka Tina, tenistka Dominika Cibulková a mnoho iných známych aj neznámych krásnych žien, ktoré môžete vidieť vo videu alebo aj v našej galérií pozostávajúcej z najkrajších Sloveniek z TV obrazoviek.

TOP 10 krajín s najkrajšími ľuďmi sveta

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here