Gastrolístky sú v posledných mesiacoch veľmi diskutovanou témou. Ľudia, hoci ich často vnímajú ako peniaze navyše k svojej výplate, sú z lístkov stále viac a viac sklamaní a sú s nimi nepokojní.Pozri sa, ako to je s lístkami naozaj a kto zarába na úkor vašich obedov.

Móric
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.

8 KOMENTÁRE

  1. No já dostavam v „gastracich“ 2000 až 2100 a z toho mi strhávají jen 700 tzn na každů 100,- zaplatím iba 35,- To znamena že diky gastracum mi zamestnavatel zaplatí 65 z každe utracene 100 nevím kolik z te 100 jde pro gastrofirmu ale ja si za tu částku 100 normalne nakoupím za 100 a z mých penez jen 35. To že je to osvobozene od daní je asi to % které jde gastro firmám ale nemyslím si že by tím nas uživatele nejak ojebávali. Samozdrejmne by bylo lepší kdyby mi dali k výplate navíc 1300 čistého. Aspon bych při utrate za jídlo mohl platit kartou presne castky a ne vdy utracet po rovných 100 a doplacat hotovost. Jinak si osobne myslím že gastrace vznikly kvůli generaci alkoholiků rodičů. Kteří místo aby za peníze nakoupily jídlo pro rodinu radeji prachy prochlastaly tak jim zacali davat gastrace aby museli kupovat i jedlo a ne jen chlast a cigara

    • Vy ste Sprosty to video ukazuje nato aku mame inteligenciu teda aspon niekto skus ist do obchodu s peniazmi v hodnote 4,20€ a potom zo stravnym v hodnote 4,20€ myslis ze nakupis za peniaze viac nez za listok? alebo ked tie gastrace zrušia ze vam da niekto viac? okey okradaju tieto gastrolistky Restauracie,Obchody a Firmy o peniaze ale nas ktory robime v tej firme nie (obycajnych ludi) nam skor este zlepšie ku vyplate ale vidim ze su tu nechapavy ludia ;)

  2. Zdravím ako hovorite že to nepochopil ale ma pravdu
    20 listkov hodnota 4,20= 84e v listkoch
    z toho zamestnavatel prepláca minimálne 50% to je 42e, co znamena ze mi este k výplate dal 42eur +- ….to bol len príklad …ano bolo to preto lebo ludia prepijali výplaty a to znamená ze zamestnávatel tak zabezpecuje aby kúpili jedlo sebe aj detom …ano pre potraviny a restauracie to nie je výhodne ako aj pre zamestnavatela…a ked sme pri tom tak zamestavatel by vam nedal len tak k dobru peniaze takze by ste tolko penazi za stravne nedostali…blink

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here