Sorence Owiti Opiyo je 20-ročný Keňan, ktorý má taký menší problém. Vlastne obrovský. Jeho penis narástol do gigantických rozmerov.

Väčšina chlapov sníva o tom, že ich nádobíčko narastie do nadpriemernej veľkosti a bude ním môcť ohurovať okolité samičky. Tomuto Keňanovi sa chlapský „sen“ splnil hneď niekoľkonásobne. Jeho penis je totiž 10-krát väčší, než je normálny mužský priemer. A vo svojom živote rozhodne nežne ovácie okolia ani žien.

Keňan skôr môže hovoriť o prekliatí. Jeho penis je obrovský a dokonca so znetvorenou špičkou. Mladý chlap tak nemôže mať ženu, sex ani deti. Do žiadnej slečny by sa totiž s týmto obrom nevošiel. Kruté, však? Dokonca mal problémy aj v škole, pretože sa kvôli svojej anomálii stal obeťou šikany.

A viete si predstaviť, ako si takýto človek hľadá zamestnanie? Veď ten by mal, chudák, na krku žalobu za obťažovanie, len čo by sa zjavil v miestnosti. Okrem toho by zrejme už na pohovore vyčnieval z radu niečím úplne iným ako praxou a vzdelaním. Jeho rodina teraz hľadá liek, ktorý by ho trápenia zbavil raz a navždy.

>>>FOTKY JEHO OBROVSKÉHO PENISU TU<<<

Zdroj: buzzkenya.com | Foto: Facebook

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here