Valentín sa neodvratne blíži, a tak sa aj na internete objavujú rôzne paródie a videá s tematikou sviatku všetkých zaľúbených. Ten najnovší a jednoznačne najlepší pozdrav si pripravila Sara X Mills. Veď posúďte sami.

Už sme vám priniesli článok, v ktorom vám sexy Sara X popriala šťastné a veselé Vianoce. Samozrejme, ako inak než tancujúcimi prsiami. Teraz Američanka vo svoj prospech využila deň sv. Valentína a natočila video, ktoré poteší všetkých pánov. Jej prsia si „zatancovali“ do známej piesne Pre Elišku od Beethovena. Nevídaný talent, krása a zmysel pre humor jej rozhodne nechýbajú. Megaúspech videí sa jej očividne zapáčil, a tak predpokladáme, že sa už teraz môžeme tešiť na ďalšie videá, ktoré si pre nás pripraví.

loading...

Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here