Cieľom väčšiny YouTuberov je okrem získania slávy popri zábave aj privyrobenie si. Čo si ale počať, keď peňazí máte ako pliev a nudíte sa? Na túto otázku si ľahko odpovedal sympatický arab, ktorý začal natáčať videá o svojich každodenných útrapách spojených s míňaním peňazí.Mohammed a jeho nádherná sestra Iana prežili študentské časy v Londýne spolu so svojim otcom, ktorý tu podniká. A práve na tomto mieste prišiel okatý mládenec na nápad zdieľať svoj život na internete. Nebol by prvý ani posledný, avšak na jeho videách je originálne milionárske prostredie, v ktorom sa so sestrou pohybujú.

Napriek tomu, že hlbší zmysel budete vo videách hľadať márne, Mo a Iana majú na YouTube už takmer jeden a pol milióna odberateľov. Mohammedovou špecialitou je platiť v hotovosti za autá, ako sú Lamborghini Huracan, Porsche Cayenne, Ford Mustang GT alebo za nákupy iných materiálnych statkov luxusného sveta. A keď už míňať, tak vo veľkom štýle!

Pozrite si jedno z nákupných videí

With my brother @mo_vlogs_ at @palazzoversacedubai

A post shared by Lana Rose (@lanarose786) on

Zdroj|Foto: Instagram.com | Video: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bjorn
Zádumčivý tridsiatnik so zmyslom pre krásu. Vyhriata posteľ, čierna tma, na ušiach slúchadlá z ktorých hrajú Chopinové nokturná a na stolíku pohár škótskej. Aj takto sa dá načerpať energia.