Poviem vám, život takého šéfredaktora Manmagazin.sk musí byť pestrý. Máme totiž spolu vnútromagazínovú dohodu, že ak by aj šmykol niektorú z dievčat, ktoré fotíme, nesmie mi to povedať, pretože… by som s ním už asi nemohol tak dobre spolupracovať :).Už keď dávnejšie vyberal náš šéfredaktor Ondrej s Timeou Trajtelovou prádlo na jej fotenie a posielal nám fotografie zo skúšobnej kabínky, kde bola takmer iba tak, ako ju Boh stvoril – a že si celkom dal záležať, dohodli sme sa na pravidle, že mi nikdy nepovie, ak sa s nejakým dievčaťom, ktoré fotíme, vyspí. Asi preto sa nám v redakcii teraz nevyjadril ani k nasledovnému.

Včera sa na sociálnej sieti slovenskej „ostro sledovanej“ streamerky KittyKittyRage, s ktorou sme priniesli článok o jej holozadkovom videu, objavil tento odkaz:

1628

V každom prípade by sme milej, nemenovanej slečne Klaudii z Košíc chceli poslať takýto odkaz:

Moja, keď sa s niekým vyspíš a on ti povie, že ťa neľúbi, to nemá automaticky znamenať, že ho musíš verejne skompromitovať svojimi výmyslami. Možno by to chcelo trocha sebaúcty a menej strápňovania sa. Takéto veci sa jednoducho stávajú, neber ten (sexuálny) život až tak vážne.

VIDEO S HOLÝM ZADKOM KITTYKITTYRAGE NÁJDETE TU 

59_10448858_1447476778836738_1898216881_n

PS: V týchto otázkach života a smrti v chlapskom živote si musím nášho šéfredaktora zastať: zdôrazňujem, že, samozrejme, NECHTIAC som ho v sprche po futbale už zopárkrát videl a musím povedať, že jeho výbavička patrí rozhodne do inej kategórie, ako spomenula slečna Klaudia…

VIDEO S HOLÝM ZADKOM KITTYKITTYRAGE NÁJDETE TU 

12_12328111_1686722601583352_31638321_n

PS2: Ondrej, ty si strašné hovädo!!! :D :D :D

VIDEO S HOLÝM ZADKOM KITTYKITTYRAGE NÁJDETE TU 

Zdroj foto: Instagram

Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)

2 KOMENTÁRE

  1. Ok, zasa raz sa musim zapojit do „diskusie“ tohto akoze magazinu. Iba FYI, nikdy som danu slecnu nesledoval na Twitchi, ale ako clen hernej komunity ma to troska stve. Ked uz niekto ide pisat degradujuci clanok, ok, napisem ho. Cakam ze pride nejaka negativna odpoved a ako „profesional“ v „zurnalistike“ to prekusnem. Nie aby som nakazal svojmu zamestnancovi napisat clanok ktory obhajuje velkost mojho prirodzenia. OMG, to uz ako si musi byt dany pan „sefredaktor“ neisty tou velkostou ze potrebuje toto? PS1: V týchto otázkach života a smrti v chlapskom živote sA musím nášho šéfredaktora zastať: zdôrazňujem…

  2. Veď toto je známa košická radodajka, ktorá sa nehanbila verejne priznať na jednom teenagerskom webe že spala s veľkým množstvom mužov :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here