Blízko dedinky Craig Cefn Parc narazili miestne ovečky na nezvyčajnú pochúťku. Objavili celé kopy vyhodenej trávy, do ktorej sa samozrejme s chuťou pustili. Nuž a ako to už v živote býva, poriadna dávka rekreačnej drogy neostáva bez následkov…Celé sa to začalo takto. Miestna ilegálna továreň na výrobu konope sa napochytro potrebovala zbaviť veľkého množstva zelenej rastlinky. Urobila tak len pár kilometrov za dedinou a to práve na mieste, kam sa deň čo deň chodia pásť miestne ovečky. Tie na túto nezvyčajnú pochúťku narazili a, samozrejme, ju behom krátkej chvíle celú spásli. No a vtedy sa začali diať veci… Po spásaní všetkej „trávy“ začalo celé stádo vystrájať  a vybralo sa z kopcov dolu do dediny. Miestny starosta Ioan Richard sa vyjadril, že ovce dostali doslova „psychotickú zúrivosť“.

Schránka 01

„Stádo oviec sa vydalo do ulíc a robilo neporiadok! Behajú ľuďom po záhradách, jedna dokonca navštívila rovno spálňu v jednom dome!“ Reagoval pre miestne médiá starosta. Nuž zdá sa, že obyvatelia dediny nemajú iného východiska, ako čakať, kým to ovce jednoducho prejde. Zopár oviec však za túto zábavu zaplatilo životom, nakoľko ich pri pobehovaní po cestách pozrážali autá…

Zdroj: Youtube

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here