Inde vraj lepší orál nezažijete a spomínať budete do konca života.

Thajčania sú pracovití až až. Na biznis dokážu premeniť takmer čokoľvek. Najmä se*uálne radovánky. Avšak napriek tomu, že makajú, kreativity veľmi nepobrali. Preto sú často thajské vyhlásenejšie miesta s nápadom vo vlastníctve zahraničných podnikateľov. Tak ako legendárny bar v Bangkoku.

Untitled-2

Interiér pripomína kliniku, zamestnankyne sú odeté do sestričkovského a v ponuke stojí ústna oslava mužského svalu, pri ktorom všetko začína a častokrát aj končí. Možno sa budete čudovať, kde vôbec niečo také berie zákazníkov. Veď byť v Thajsku a uspokojiť sa len so šľahačkou, keď všade naokolo sú doslova kopy zákuskov, je asi čudné, či nie? Nuž, aj tá šľahačka môže byť vesmírnym zážitkom, hlavne keď ju mieša kuchár s mischelinovským potenciálom. A najmä je to relax. Dievčatá si vás usadia do kresla, vyumývajú, vycucnú a spokojný môžete ísť ďalej slopať.

Untitled-5

O tom, ako prebieha návšteva perorálneho baru, čo naň hovoria tí, ktorí jeho služby okúsili a aké vychytávky ponúka, sa môžete dočítať v pokračovaní článku na Manforum.sk!

zdroj: vice.com foto: vice.com

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here