Vytŕčajúce ponožky sú ozajstné faux pas. Ale v týchto prípadoch nie! Majitelia nasledujúcich outfitov dávajú patrične najavo, že im trčia zámerne. Hoci je to do očí bijúce, no stále to spolu ladí. Myslíte si, že by ste nabrali odvahu aj vy?Prvý outfit na mňa pôsobí školácky. Neviem, či to mal byť zámer, ale vyzerá to tak, že áno. Bodkované ponožky v identickej farbe ako sveter. Už len vďaka takémuto zladeniu vidíme, že to bol zámer, aby všetci videli ponožky.

Potlač tričiek s rôznymi značkami a logami firiem sú opäť IN! K takémuto bláznivému kúsku si stačí obliecť jednoduché rifle alebo čierne nohavice ako na fotke. Opäť ponožky, ale v odvážnejšej farbe, a to v žiarivo modrej, ktorú uvidí úplne každý, aj keby možno nechcel.

Elegantný outfit, o ktorom by som nepovedala, že jeho súčasťou môžu byť aj takéto ponožky. Celý outfit vrátane mokasín je pekný aj keď tie ponožky sú od veci  Ale tak to á byť!

Posledný outfit sa mi páči od kravaty až po tie zelené ponožky. Pretože krásne ladia s kravatou, čo ako celok vyzerá sviežo.

Darinka
Dvorná módna poradkyňa a stylistka SLOVAK MAN. Denne prechádza množstvo oblečenia, aby sa čitatelia mohli každý mesiac inšpirovať pri vyberaní nových kúskov do vášho šatníka. Len dobre oblečený muž je príťažlivý & šaty robia človeka, týmito krédami sa drží naša Darinka.
  • Dominik Gaľa

    Mne sa nejak tato dnesna moda pre panov nejak nepaci mam rad klasicky styl a nie obtiahnute rifle a nejake veckove vystrihy keby som sa takto obliekol 5 rokov dozadu kazdy jeden kamarat by si o mne myslel ze som 4%ny kde su stare dobre casy ked normalny chlapi boli chlapi a nechceli sa na nieco hrat ??