Veľmi zaujímavé prestávky prežívajú študenti strednej školy v meste Fort Myers na Floride. Minulý týždeň sa totiž iba 15-ročná školáčka riaditeľke priznala, že na záchode v budove školy mala pohlavný styk s “niekoľkými” chalanmi naraz.Ostatne, chúďa dievča ani nemalo veľmi na výber, keďže niekoľko z jej spolužiakov si celú “párty” natočilo a záznam sa začal bleskovou rýchlosťou šíriť po sociálnych sieťach. Keď si vedenie školy prehliadlo zábery z bezpečnostných kamier, nestačilo sa diviť. V čase, keď bolo dotyčné dievča na záchode, prešlo dverami 25 chalanov!

Schránka 06

Z celého incidentu sú v šoku hlavne rodičia. Otcovi prekáža najmä to, že sa o celej záležitosti dozvedel iba z médií, a to o niekoľko dní neskôr, kedy sa už o záchodovej párty písalo aj na druhom konci sveta. Situáciu má momentálne v rukách polícia a škola vraj miestnych vinníkov prísne potrestala…

Zdroj/Foto: Youtube, npcc.us

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.
  • xfdn

    why do you ubload private video into Topic ?