Už vás nebavia SUV len od prémiových značiek? Automobilka Škoda pridáva do svojho portfólia nový model s názvom SNOWMAN.Nové SUV z Mladej Boleslavi ma merať  4,7 metra a bude postavené na modulárnej platforme MQB, ktorú nájdeme aj na SuberB, VW Golf, Seat Leon, Audi A3.

Skoda SUV Coupé Front

Autíčko budú pohánať  preplňované štvorvalce s objemom 2.0 a výkonom do 240 naftových koníkov. Zo slabších motorov budete mať na výber aj 1.8 TSI s 180 koníkmi a nevylučuje sa 1.6 TDI s 120 koníkmi a najslabší zážihový motorček 1.4 TSI s 150 koníkmi (nájdete ho pod kapotou superbéčka).

Skoda SUV Coupé Heck

Snowman sa má predstaviť do konca roka 2015, ale predaj začne až začiatkom 2016. Bližšie informácie nemáme a momentálne nie je ani jasné, ako bude nový Snowman vyzerať, ale podľa doterajších informácií by sa mal ponášať na toto autíčko.

Zdroj foto: Autobild, autoextrem.de

Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.
  • Mikulin

    Jen, fotografie ,, ze zadu” je nesmysl. Tankování vlevo používají výrobci jen ze států, ve kterých se dle Jeremyho jezdí po té jediné správné straně.