Leto je síce ešte v nedohľadne, ale kúsok z neho vám prinášame aspoň v podobe fotiek dračice Charlie Riina, ktorá v mokrom tričku a “vytreštenými” bradavkami pózovala na pláži v Malibu.

O tom, že kanadská modelka má čo ukázať, niet pochýb. Len tak by sa predsa neobjavila na titulkách mnohých pánskych magazínov a len tak by ju predsa neoslovila aj stolová voda 138 Water. Práve kvôli nej plavovláska pózovala len v čiernych gaťurkách a mokrom tričenku uviazanom nad pupkom a občas aj bez neho. Na silikóny si však nenatiahla len také hocijaké tričko, ale so slávnym nápisom Je suis Charlie, čo je odkaz, ktorým si po celom svete uctievajú zavraždených novinárov z francúzskeho satirického časopisu Charlie Hebdo.

Ktovie, či chcel týmto spôsobom výrobca upriamiť väčšiu pozornosť na stolovú vodu alebo chcel prostredníctvom modelky novinárom verejne vyjadriť taktiež poctu. Každopádne modelka je na fotkách viac než chrumkavá :P

charlie 1 charlie 2 charlie 3 charlie 4 charlie 5 charlie 7 charlie

Foto:sawfirst.com

Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)