Každý deň počúvate vôkol seba o tom, ako na dĺžke penisu nezáleží, že ženy majú rady menšie dĺžky a uspokoja sa so všetkým. Ale ako je to v skutočnosti? Priemerná dĺžka slovenského penisu je na úrovni 15,21 cm, čo predstavuje v rámci Európy piate miesto. Pred nami sú iba Taliani (15,74 cm), Česi (15,89 cm), Francúzi (16,01 cm) a európskymi šampiónmi sa stali Maďari, a to s hodnotou niečo okolo 16,51 cm. Ako ste na tom vy so svojou dĺžkou? Máte problém, čo i len na to pomyslieť a hovoriť o tom alebo sa máte čím pochváliť? Nech je pravda aká je, nezabúdajte však, že dĺžka a veľkosť nie sú všetko. Ku kvalite sa častokrát pripája ešte aj hrúbka či samotný vkus. 

 

Preč s predsudkami

Niet sa čo čudovať, že vo všeobecnosti platí, že s malým gašparkom veľké divadlo nezahrá žiadny muž a milenec. Klamú tí, čo tvrdia niečo iné. Ale toto skôr platí v hovorenej reči, pretože prax býva častokrát úplne iná. Veľa žien by o tom vedelo povedať svoje. Na druhej strane nie je dobré postaviť muža do pozície, že ak „máš malý penis, zabudni na mňa a moje telo“. Muž nemôže za to, že mu „matka“ príroda nedožičila pár centimetrov navyše, práve tam, kde ich pre lepšie sebavedomie potrebuje najviac. V prípade, že máte partnerku, ktorá má s tým problém, mali by ste ju čo najskôr vymeniť vy a nie ona vás. Veď predsa takáto maličkosť nemôže prekážať ani vám, ani jej, pokiaľ sa ľúbite a milujete. Len ak by bola pravda niekde inde.

Pozitíva malého penisu

Vždy nájdite pri tom „horšom“ niečo dobré a pozitívne. V tomto prípade skúste nájsť výhody malého penisu. Uvedomte si, že muž s veľkým prirodzením často prežíva pocit, že sa nemusí o nič usilovať, všetko čo potrebujú ženy, má medzi nohami a to je všetko. Naopak, muž s menším prirodzením si viac váži to, čo musí pre ženu urobiť, chápe, že sa musí snažiť viac s cieľom uspokojenia ženy. Takto by to malo byť, ale, bohužiaľ, nie vždy je takýto scenár aj v praxi.

Pokiaľ si však neveríte, neviete, ako ženu uspokojiť svojím malým gašparkom, zaobstarajte si radšej spoľahlivé a osvedčené tabletky na zväčšenie penisu.

Intimacy

Tabletky na zväčšenie penisu

Pokiaľ sa zaraďujete k mužom, ktorí považujú svoj penis za malý, možno premýšľate nad zväčšením svojho penisu. Pozrime sa podrobnejšie na metódu zväčšenia penisu tabletkami. Vo forme tabletiek na zväčšenie penisu je dnes k dispozícii množstvo prípravkov, ktoré mužom dávajú prísľub zväčšenia ich prirodzenia. No iba malé množstvo z nich skutočne funguje.

Pravidelné užívanie je základ

Pokiaľ očakávate reálnu pomoc v podobe tabletiek na zväčšenie penisu, musíte ich užívať pravidelne a dlhšiu dobu. Samotné prípravky obsahujú látky, ktoré pomáhajú zlepšovať priechodnosť a stav ciev, skvalitňujú ich elasticitu a vitálnosť. V tomto smere rozhodujúcu úlohu zohráva aj povzbudzovanie libida.

Zerex, tabletky na zväčšenie penisu

Hľadáte skutočnú a účinnú pomoc? Vsaďte na tabletky na zväčšenie penisu Zerex, ktoré vám zabezpečia hrubší a väčší penis. Samotné zlepšenie erekcie úzko súvisí a prichádza práve so zväčšením penisu.

Zerex je legálnou náhradou Viagry bez lekárskeho predpisu. Je veľmi známy medzi mužmi ako účinný prostriedok na podporu mužskej erekcie a zväčšenia penisu, ktorý začína účinkovať už do 60 minút po užití tabletky. Kvalitná erekcia pomôže zlepšiť se*uálne zážitky a radovánky, zároveň užiť si se* dlhšie ako inokedy predtým. Silnejšia erekcia znamená hrubší a väčší penis, ako aj väčšiu chuť na se*. Potešte nielen seba, ale aj partnerku. Dokážte každej, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, pretože už poznáte pomocníka, ktorý vám dokáže pomôcť zakaždým, keď to budete potrebovať!

© JG

loading...

3 KOMENTÁRE

  1. Tabletky na zvacsenie p****u neexistuju, p***s sa zvacsit neda, jedine chirurgicky, aj to vam do neho len natlacia tuk. A s tym mozete mat akurat tak problemy. Tabletky na zlepsenie erekcie vam pomozu akurat vtedy, ak nemate poriadnu erekciu, co sa vacsinou tyka muzov po patdesiatke.
    Tento clanok mi skor pride ako dost nepodarena reklama na vyssie uvedenu znacku. Fakt je ten, ze zenu dokazete spravit aj jednym prstom, je malo pravdepodobne, ze ho muz ma mensi/tensi nez prst.

    • nemas pravdu, da sa zvacsit cvicenim + tabletky na ereckciu ti pomozu pri cviceni pretoze cim viac krvy sa ti pri cviceni dostane do gasparka tym budu cviky na hrubku efektivnejsie :) nerobim ziadnu reklamu tiez som tomu moc neveril ale funguje je to, aj ked vysledky sa nedostavia hned, treba dat tomu cas a pravidelne cvicit…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here