Predstavte si, že aj v krajine, „kde zajtra znamená už včera“, sa pospolitý ľud zabáva pri sledovaní ruskej verzie formátu populárneho aj na Slovensku – Tvoja tvár znie povedome. Speváčka Lada Dance (47), vlastným menom Lada Volkovová, dostala za úlohu zaspievať v obľúbenej šou slávny český hit Jožin z bažin.Lada Dance alias Ivan Mládek nás pobavila najmä výslovnosťou, z ktorej sa bratia Česi musia váľať od smiechu. A prekvapili nás aj ruskí porotcovia, pretože niektorí nielenže poznali Jožina z Bažin, ale aj jeho interpreta. Smiali sa z češtiny, lebo že vraj je to veľmi čudný jazyk. Pozrite sa, ako vystúpenie Lady Dance nakoniec vypálilo.

Originál slávneho Jožina z bažin

Zdroj: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)

7 KOMENTÁRE

  1. Maintain the nice perform, My partner and i examine handful of content with this internet site and also I do believe your net website will be genuine intriguing and contains received sectors regarding great details.

  2. Favorable site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the short articles on your website now, and I really like your design. Thanks a million and please keep up the effective work.

  3. Positive website, where did u create the details on this posting?I have actually checked out a few of the posts on your site now, and I really like your design. Thanks a million and please maintain the effective work.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here