Ruský propagandista bojuje proti západným krajinám, ako sa len dá. Na dôkaz toho, že dobré sú iba ruské produkty a autá, podpálil svoje BMW! A teraz môže jazdiť na Moskviči.Poliať svoje BMW, ktoré s kusom optimizmu vyzerá, že má hodnotu tak 2000 eur (podľa aktuálneho kurzu 145256 rubľov), chce nielen kus odvahy, nadšenia pre krajinu, ale najmä obrovský kus demencie. Brilantne oblečený Rus v obleku, podobnom vstavanej skrini prezidenta Putina, veľmi šikovne oblial svoje auto benzínom, vytiahol eurovú bankovku a popri podpaľovaní auta zapálil takmer aj sám seba. No a teraz už vie celý svet, že autá zo západu sú zlé. Ehm…

Foto: YouTube

Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.

5 KOMENTÁRE

  1. Ako tým ublížil západu že si podpálil svoje auto? On západ podporil keď si ho kúpil. Takýto dementi sú ale bohužiaľ všade nie len v Rusku.

  2. Vobec by som nepovedal ze je dement. Treba mysliet trosku vo vacsiom, ano podpalil stare bmw ale zo zhliadnuti z youtube si kupi takych dalsich 50. A Rusko je celkovo proti zapadu takze povzbudzuje ludi aby si kupovali auta z Ruska a este na tom aj zarobil. Staci este dalsich 10 ludi ked da nieco podobne na internet lebo sa inspirovali tymto videom a uz to bude mat niaku odozvu.

      • Adrian ty asi niesi moc vzdelany vsak ? Myslis ze ten rus ma na youtube konto volezapojse ? Nebude to skor ze niekto stiahol jeho video a dal ho tam pod firemnym nickom ? Nabuduce prosim rozmyslaj nez napises zase niaku blbost.

  3. pani redaktori, ak by ste aspon trosku nieco vedeli o rusku, vedeli by ste, ze dotycny je v krajine dost znamy. konfliktny typ a rad na seba upozornuje. bohuzial, vy mate v hlavickach nasrate, hlavne aby to bolo namierene proti rusom (len oni su pre vas hlupy, no co ste potom vy)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here