Steroidy – večná téma spojená s posilňovaním. Každý vie, že steroidy urýchľujú stavbu svalov, ale zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo presne dokážu? Čo by sa stalo, keby ste ich začali brať? Ako by ste sa asi zmenili za jeden rok?Odpoveď vám ponúka Bostin Loyd, americký mladík, ktorý zmenil svoje telo na nepoznanie. Za rok dosiahol takú fyzičku, ako sa normálnemu chlapovi podarí dosiahnuť po dlhých rokoch tvrdého makania a stravovania. Bostin si, samozrejme, dopomohol množstvom anabolických steroidov. Veľkým množstvom. Ako sa sám priznal, po niekoľkých mesiacoch bol na celom tele taký dopichaný, že nemohol nájsť miesto, kde by si pichol novú dávku.

914Prečítajte si tiež:
Chlapec si jedného dňa zašiel do fitka, dnes má 2 metre a 150 kíl! Ako to dokázal?!

 

Bostin si v priebehu svojej premeny pichal štyri druhy anabolických steroidov, testosterón, rastový hormón, inzulín a synthol, čo je olej, ktorý po vpichnutí vytvára jazvové tkanivo a opticky nafukuje sval. Mladík teda použil všetky možné prostriedky, ktoré sa v kruhoch kulturistiky dajú zohnať.

Bostin-Loyd

Táto transformácia prebehla v roku 2013 a v súčasnosti Bostin súťaží v kulturistike, ponúka rôzne trénerské služby a na svojej stránke predáva spomínaný synthol.

Treba podotknúť, že anabolické steroidy vážne ohrozujú naše zdravie. Pri ich užívaní nám môžu vypadať vlasy, môže sa nám oslabiť imunitný systém, môže dôjsť k poškodeniu obličiek, pečene či k zhoršeniu srdcovej činnosti. Chlapom môžu zo steroidov narásť dámske prsia a ženám zas zhrubnúť hlas či narásť mužské ochlpenie.

Dôležitý je aj fakt, že po vysadení steroidov všetky narýchlo vybudované svaly miznú. Vo väčšine prípadov sa človeku vráti jeho pôvodná postava. Aj keď užívanie týchto látok je každého osobná vec, tento krok treba dôsledne zvážiť a informovať sa o možných dôsledkoch. :)

fkf

Obrazky4steroidy

zdroj foto: youtube.com

 • black

  Alexander…..chlapče ty sa spamätaj ! Chceš písať takéto články tak si niečo najprv o danej téme naštuduj a to nie z komerčných portálov ale skús nájsť niečo odborné poprípade vedecké pretože toto sú také nehorázne BLUDY. Okamžite končím s touto stránkou práve pre podobné publikácie kde strašiť ľudí a zverejňovať nepodložené a hlavne nezdôvodnené tvrdenia je IN !

  • Dilinko

   black ty sa spamataj prosím ťa psychopat.

 • Vubec tomu nerozumis

  Ten pocit kdyz nekdo vubec nevi co publikuje. Necekane tam nejake ty steroidy jsou ( to se pozna podle zvetseneho bricha) ale nechabu jek muzes byt tak hloupej :D. Steroidi te nevyrysoujou ani po nich jen tak nevyrostes, musis tvrde drit v posilce a to ze mu lezou zily je díky diete a ne diky steroidum. Bud tak laskav a nepis tady takovy hovna jako ze rocni kura steroidu z tebe udela svalovce