Začiatok herného leta sa nesie pravidelne už 20 rokov v znamení hernej výstavy E3. Aj tento rok sa podujatia v LA zúčastnilo množstvo známych i menej známych herných štúdií, na ktorých projekty sa tešia milióny hráčov každého veku po celom svete. Po grafickej stránke nás zaručenie čakajú hráčske orgie.Bethesda, Naughty Dog, Ubisoft, Square Enix a ďalšie herné štúdiá z celého sveta predstavili novinky, na ktorých sa v ich kuchyni pracovalo posledných pár mesiacov. Z obrovského množstva očakávaných titulov vyberáme niekoľko hier, ktoré jednoducho nemožno opomenúť. Poďme sa teda pozrieť na zaručené pecky, ktoré preveria technické možnosti konzol novej generácie a nadupaných PC.

Assassin´s Creed Syndicate (PS4, Xbox One, PC)

Doom (PS4, Xbox One, PC)

Star Wars Battlefront (PS4, Xbox One, PC)

Hitman (PS4, Xbox One, PC)

Uncharted 4 (PS4)

Street Fighter V (PS4, PC)

Mad Max (PS4, Xbox One, PC, Linux)

Odhalené boli aj detaily multiplayerovej bety CoD Black Ops3

Ďalšie očakávané hry: Horizon: Zero Down, The Last Guardian, Shenmue 3, Batman Arkham Knight, Fallout 4, Deus Ex: Mankind Divided, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Need for Speed, South Park: Fractured But Whole, Hitman a mnoho ďalších.

Hráči si tak môžu pripraviť nabúchané kreditky, napr. na Playstation Store je možné si niektoré tituly predobjednať.

20150616224511

20150616224527

20150616224540

Foto: Playstation4

Autor: Anton H.

4 KOMENTÁRE

  1. Mad Max yeah!!! U4 bude na sto pero pecko, to viem už teraz. SW to s kamosmi nevylezeme z domu :D medzi najočakávanejších hry by som pridal aj nové FF.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here