Čo zaujímavé sa môžete dočítať v septembrovom vydaní SLOVAK MAN? Ponúkame vám krátky prehľad toho, čo by ste si určite nemali nechať ujsť. Navyše, náš šéfredaktor Ondrej si pre vás pripravil aj video o tom, prečo by ste mali vo svojej trafike siahnuť práve po SLOVAK MAN! :)

Na stránkach Slovak Man nájdete exkluzívny rozhovor s raperom Separom, ktorý vám prinášame vôbec ako prvé médium. Podelil sa s nami o svoje názory na život, svet, hudbu a taktiež nám dovolil nazrieť  do svojho súkromia.

19

Ďalší rozhovor s hudobníkom, no z rockového súdka nám poskytol Igor Belaj z obľúbenej slovenskej kapely The Paraniod.  Prezradil nám, ako skladá texty, čo považuje za prízemnú slovensku hudbu, čo robia dievčatá po ich koncertoch a mnoho mnoho ďalších vecí, ktorú určite stoja za prečítanie.

07

V septembrovom čísle vám predstavujeme našu novú módnu poradkyňu, sexy stylistku Darinku, ktorá vám bude pravidelne prinášať tipy k tomu, ako sa obliesť trendovo, no zároveň za rozumnú cenu. Vďaka jej radám možno občas predídete aj neželaným módnym trapasom :)

06

Tento mesiac sme si v redakčnom teste posvietili na Mazdu 3. Dozviete sa všetky jej klady, ale aj zápory, ktoré sme za vás vyzistili.

15

Samozrejme ani v septembrovo čísle nechýba cestopis od našej Alex, ktorá je vychýrenou cestovateľkou známou i za hranicami Slovenska. Tentokrát vám prináša svoje zážitky z Argentíny, kde sa podľa jej slov ocitla na konci sveta.

09

Ak stále lašujete kočky na Instagrame, na tejto dvojstrane si prídete na svoje a možno tu nájdete aj nejakú svoju známu – sestru, kamošku, susedu, frajerku? :)

Untitled-2

Človek nikdy nevie, kedy sa môže dostať do role svedka na svadba. My vám prinášame rady, po ktorých si vás určite všetci svadobčania i nesvadobčania zapamätajú do konca života. Ale ak chcete, aby si vás pamätali len v dobrom, radšej sa ich nedržte :)

25

Hokej či rakby pod hladinou? Už ste o tom počuli? My áno a preto sme sa rozhodli s podrobnosťami o týchto vodných športoch podeliť aj s vami.

17

Prvý se* nie je ani náhodou taký ideálny, ako to býva vo filmoch. Ak už ten svoj máte za sebou, v článku Abeceda prvého se*u sa určite nájdete aj vy :)

03b

Bezdomovci prespávajúci na uliciach to majú v živote viac než ťažké. Dvaja Slováci vymysleli unikátny projekt, ktorý by im mohol pomôcť  s bývaním. O projekte GREGORY už píšu aj zahraničné médiá, preto nesmie chýbať ani v našom SLOVAK MAN.

29

Miško Kopecký, ktorý je majster v tom, ako treba baliť baby, vám v septembri poradí, že stačí voči žene prejaviť nezáujem a hneď vám sadne ako mucha na lep. A možno aj dve :)

14

Aktuálny SLOVAK MAN sa hemží peknými ženami. Jednou z nich je aj Miss Bikiny Fitness Jana Milová, ktorá nám v rozhovore povedala nielen pikošky ohľadom fitness, ale aj svojho života.

18

Prajeme vám príjemné čítanie :)

loading...

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here