Už tradičné hudobné zoskupenie slovenskej scény Kali a Peter Pann predstavilo novinku v spolupráci s Majselfom a Strapom. Džungla, ako pieseň nazvali, je minimálne politicky kontroverzná, obuli sa totiž do vládneho politika!Hit o peniazoch, moci a politike negatívne zobrazuje, žiaľ, aj reálnu situáciu v súčasnom svete. Text plný metafor však obsahuje aj jeden priamy odkaz: „Kotleba je starý nácek!“. Hlavnej hereckej úlohy sa v klipe zhostil skvelý Marko Igonda. Video, ktoré sa oplatí nielen počuť, ale aj vidieť.

Džungla v podaní zoskupenia Peter Pann, Kali, Majself a Strapo:

Foto: YouTube

2 KOMENTÁRE

  1. Úbohé ako celá Slovenská hudba!!! Kde sú tie časy, keď sme tu mali aj hudbu, čo sa dala počúvať. Dnes už spevákom môže byť hádam každý kto nieje nemý a hlavne, čo sa týka hip-hopu ak sa to vôbec dá tak nazvať. Dvaja chudáci čo si myslia, že vedia spievať si myslia, že naspievali nejaký hit, ale akurát ukázali mladým, že ich sprostosť je väčšia ako si do teraz mysleli.

    • Ako vidím ty si jeden z väčšiny slovenska, ktorý zatvára oči pred realitou, hip-hop & rap sa dá počúvať ak sa započúvaš do textu a zamyslíš sa nad ním.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here