Futbalové majstrovstvá Európy vo Francúzsku sa nezadržateľne blížia (10.6.2016 – 10.7.2016) a pri tejto príležitosti bola včera predstavená oficiálna hymna pre tento futbalový sviatok, na ktorom sa zúčastní aj náš reprezentačný výber a ktorému budeme zaiste všetci držať palce.



Autorom tejto hymny pre EURO 2016 nie je nik iný, ako rodený Francúz a najlepší DJ dnešnej doby – David Guetta. Svoj hlas do do skladby zapožičala speváčka Zara Larsson a pieseň nesie názov This one’s for You. Čo na ňu hovoríte?

 

Program finálového turnaja EURO 2016 vo Francúzsku podľa dní:

piatok 10. júna:
A-skupina:
Francúzsko – Rumunsko (21.00 SELČ Paríž/St. Denis)

sobota 11. júna:
A-skupina:
Albánsko – Švajčiarsko (15.00, Lens)

B-skupina:
Wales – SLOVENSKO (18.00, Bordeaux)
Anglicko – Rusko (21.00, Marseille)

nedeľa 12. júna:
D-skupina:
Turecko – Chorvátsko (15.00, Paríž)

C-skupina:
Poľsko – Severné Írsko (18.00, Nice)
Nemecko – Ukrajina (21.00, Lille)

pondelok 13. júna:
D-skupina:
Španielsko – Česko (15.00, Toulouse)

E-skupina:
Írsko – Švédsko (18.00, Paríž/St. Denis)
Belgicko – Taliansko (21.00, Lyon)

utorok 14. júna:
F-skupina:
Rakúsko – Maďarsko (18.00, Bordeaux)
Portugalsko – Island (21.00, St. Etienne)

streda 15. júna:
B-skupina:
Rusko – SLOVENSKO (15.00, Lille)

A-skupina:
Rumunsko – Švajčiarsko (18.00, Paríž)
Francúzsko – Albánsko (21.00, Marseille)

štvrtok 16. júna:
B-skupina:
Anglicko – Wales (15.00, Lens)

C-skupina:
Ukrajina – Severné Írsko (18.00, Lyon)
Nemecko – Poľsko (21.00, Paríž/St. Denis)

piatok 17. júna:
E-skupina:
Taliansko – Švédsko (15.00, Toulouse)

D-skupina:
Česko – Chorvátsko (18.00, St. Etienne)
Španielsko – Turecko (21.00, Nice)

sobota 18. júna:
E-skupina:
Belgicko – Írsko (15.00, Bordeaux)

F-skupina:
Island – Maďarsko (18.00, Marseille)
Portugalsko – Rakúsko (21.00, Paríž)

nedeľa, 19. júna:
A-skupina:
Švajčiarsko – Francúzsko (21.00, Lille)
Rumunsko – Albánsko (21.00, Lyon)

pondelok 20. júna:
B-skupina:
SLOVENSKO – Anglicko (21.00, St. Etienne)
Rusko – Wales (21.00, Toulouse)

utorok 21. júna:
C-skupina:
Ukrajina – Poľsko (18.00, Marseille)
Severné Írsko – Nemecko (18.00, Paríž)

D-skupina:
Chorvátsko – Španielsko (21.00, Bordeaux)
Česko – Turecko (21.00, Lens)

streda 22. júna:
F-skupina:
Maďarsko – Portugalsko (18.00, Lyon)
Island – Rakúsko (18.00, Paríž/St. Denis)

E-skupina:
Taliansko – Írsko (21.00, Lille)
Švédsko – Belgicko (21.00, Nice)

Osemfinále:

sobota 25. júna
o 15.00, Saint-Étienne: A2 – C2
o 18.00, Paríž: B1 – A3/C3/D3
o 21.00, Lens: D1 – B3/E3/F3

nedeľa 26. júna
o 15.00, Lyon: A1 – C3/D3/E3
o 18.00, Lille: C1 – A3/B3/F3
o 21.00, Toulouse, F1 – E2

pondelok 27. júna
o 18.00, Saint-Denis: E1 – D2
o 21.00, Nice: B2 – F2

štvrťfinále:

štvrtok 30. júna
o 21.00, Marseille: víťaz osemfinále 1. – víťaz osemfinále 3.

piatok 1. júla
o 21.00, Lille: víťaz osemfinále 2. – víťaz osemfinále 6.

sobota 2. júla
o 21.00, Bordeaux: víťaz osemfinále 5. – víťaz osemfinále 7.

nedeľa 3. júla
o 21.00, Saint-Denis: víťaz osemfinále 4. – víťaz osemfinále 8.

semifinále:

streda 6. júla
o 21.00, Lyon: víťaz štvrťfinále 1. – víťaz štvrťfinále 2.

štvrtok 7. júla
o 21.00, Marseille: víťaz štvrťfinále 3. – víťaz štvrťfinále 4.

Finále:

nedeľa 10. júla
o 21.00, Saint-Denis: víťaz semifinále 1. – víťaz semifinále 2.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here