Začnem tým, že žiadna fajka nie je zlá, ale ako vieme, všade sa nájde nejaké to ale…Minule som pri prepínaní TV náhodou narazil na seriál Se* v meste. V tých piatich minútach, ktoré som stihol vidieť, sa objavila Samantha. Robila orál nejakému novému objavu. Chlapík bol evidentne vystrelený niekde na Marse – práve sa spravil… Samantha sa hodila na posteľ vedľa neho a celá zadýchaná a spokojná, ako by sa urobila ona sama, povedala – „Tak tomu hovorím jesť do sýta“.

Ako tam ležali blažení a pritúlení, dal jej za odmenu tip na investovanie na burze. Chcela mu poďakovať, ale on ju zrušil so slovami – „Nie, JA ďakujem!… To bolo najlepšie vyfajčenie v živote!“ No tak teda – čo robí niektoré fajky priemernými a iné tými najlepšími v živote?

Priemerná fajka

Zaujímavú stupnicu ponúkla jedna z hlavných postáv vo filme Baby na ťahu. Spolucestujúcemu v lietadle vraví: „Osobne si myslím, že felácia je nesmierne delikátnou záležitosťou. Keby sa to hodnotilo na stupnici od 1 do 10, kde 1 je len také nevinné olizovanie a 10 dávenie sa semenom – všade zvratky – tak ja si myslím, že by sa malo začať hneď na 4 alebo na 5… Takú 6 dám napr. po hádke a na uzmierenie… A keď mi dá nejaký pekný darček, vrazí do mňa prachy, tak to bude trebárs za 8. Ale potom zase pekne späť na trojku, štvorku atď. “

Že je felácia delikátnou záležitosťou – s tým so slečnou súhlasím, ale musím namietať na jej systém realizácie… Milé slečny, zase by ste to len zbytočne komplikovali! Ja ako chlap vám odporúčam držať sa v tejto stupnici len medzi číslami 6 – 9. Menej je o ničom a 10 si nechajte pre tie najšpeciálnejšie príležitosti.

Skvelý orál alebo čo by mala vedieť a robiť každá

3 KOMENTÁRE

  1. Som milujúca priateľka a jedna z mojich (našich) najobľúbenejších činností je, keď si priateľ spraví pohodlie a užíva si svoju dávku potešenia. Milujem pocit, keď mi povie: Miláčik, skoro som vybuchol. Aj ženy potrebujú počuť či cítiť, že niečo spravia jednoducho skvele. V takom momente si určite každá jedna povie- Neboj sa, nabudúce sa z toho ani nespamätáš hehe. Samozrejme sa snažím, aby si to neužíval iba on, ale aj ja. Takže zapájam všetko, čo viem. Skúšam, pozorujem, kedy a čo sa mu páči najviac, hrám sa s ním, veď mám to celé v rukách (a v ústach) ja. A samozrejme, stále sa snažím zlepšovať sa. Tak len do toho kočky.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here