Víťazka kontroverznej reality show Hotel Paradise si užíva život plnými dúškami! Jej Instagramove konto sa plní fotografiami z rôznych exotických dovoleniek, žúrok, modelingových fotení a jedla, ale v prvom rade to je Nelina krása, ktorá vás pri zhliadnutí jej fotiek upúta!

Nela Slováková sa narodila 19. 2. 1990 v Kyjově, študovala obchodnú akadémiu v Brne, ktorá ju však nebavila a dala sa na podnikanie. Do pamäti bežných ľudí sa vryla najmä vďaka spomínanej reality show, ktorú sa jej podarilo vyhrať, a tak skasírovať peknú sumičku v podobe 50 tisíc eur. Podľa nás investovala získané peniaze rozumne – na plastiku pŕs. Dnes má vlastnú modelingovú agentúru a sama sa venuje fotomodelingu. Všetky zážitky zo svojich ciest, fotení a každodenných činností zaznamenáva na svoj Instagram, kde ju sleduje už viac ako 31 tisíc ľudí.

loading...
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.

1 komentár

  1. – silikonove cecky no to je teda investicia je to skor hnus…
    – tie pery to tak normalne alebo je nejaka povinost debilne ich do fotaku spulit?
    – neviem preco pisete „nasa“ ked je to ceska narodena na morave
    – xicht tiez nic moc jednine co ma pekne je prdel…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here