Náš tím

ondro_sefredaktorisOndrej Adamec

šéfredaktor ( zobraz články)

Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.


slavkaSlávka Margetová

zástupkyňa šéfredaktora (zobraz články)

Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.


jakubfJakub F

redaktor pre vzťahy, autá, kultúru a techniku (zobraz články)

Moderný muž, sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náč čitateľ v dnešnej dobe nezaobíde.


 

radovanRadovan K

redaktor kultúry, zaujímavostí a pikošiek (zobraz články)

Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky – to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín – Phantoms Crew.


 

alabukAlabuk

redaktor & editor (zobraz články)

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.


 

zuzu2Zuzu

redaktorka (zobraz články)

Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech.  Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.


 

peterfPeter F

redaktor pre šport a kultúru (zobraz články)

O tom čo sa deje na akciách od typu “pivo & guláš” až po najväčšie festivaly, ale aj o rôznych tradičných či netradičných športoch či rôznych zahmlených témach mužského záujmu píše náš skvelý redaktor Peťo.


 

brunoBruno

redaktor (zobraz články)

Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.


 

alexanderAlexander

redaktor (zobraz články)

Baví ho písať o tom, čo by mohlo niekomu pomôcť a tiež o všetkom, čo považuje za zaujímavé. Pri písaní článkov sa drží zásady: Píš o tom, o čom by si chcel sám čítať.


 

pekoPeKo

redaktor (zobraz články)

Ženy. Zábava. Ženy. Hry. Ženy. Fakty. Ženy. Filmy. Ženy. Literatúra. Ženy. Najlenivejší vorkoholik a najaktívnejší ničnerobič. Ale hlavné je jeho tvrdenie, že partnerky si vyberáme hlavne podľa vône a treba sa najmä “sčuchnúť” s tou pravou :).


 

andrejmiskaAndrej & Miška

redaktori (zobraz články)

On v jednom kuse kecá, neuvarí ani čaj ale vždy si po sebe umyje záchod. Ona sa stále rehoce, je krpatá a varí ako pani. A ak nás náhodou stretnete určite budeme na našom skútri na výlete po Slovensku.


 

Jorge

redaktor (zobraz články)

Pohodlný až bohémsky život? Prečo nie, sme s ním :)


 

marcoMarko Horváth

redaktor – vzťahy a iné kontroverzné témy :-) (zobraz články)

Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)


 

lolaLola

redaktorka (zobraz články)

Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?


 

Carlo

redaktor (zobraz články)

Zaujímajú ma rôzne témy, počúvam rôznu hudbu a milujem dobré filmy. Mám rád ženy a sex, ale zároveň žijem už dosť dlho monogamný vzťah. Tiež mám rád jedlo aj varenie, sem tam kniha či komix. Milujem opekačky, guláš párty, drinking a cestovanie, všetko najradšej s partiou kamarátov, ale občas si úplne užívam chvíle samoty, alebo s iba s frajerkou či rodinou.


 

dome

Dome

redaktor (zobraz články)

 

Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín.
Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.


 

tomasbTomáš B

redaktor (zobraz články)

Večný pohoďák s hlavou v oblakoch, avšak neustále sledujúci dianie okolo seba. Obrovský milovník histórie, zvlášť vojenskej. Autor historického románu INTERREGNUM.


 

petermPeter M

redaktor (zobraz články)

Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.


 

lukaspLukáš P

redaktor (zobraz články)

Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.


 

moricMóric

redaktor (zobraz články)

Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.


 

michalkMichal K

redaktor (zobraz články)

Kdesi som čítal, že najmocnejšou zbraňou je pero (pozor, čítaj pero, nie péro), tak sa to snažím dokázať… :)


 

petrahPetra

redaktorka (zobraz články)

Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí.  Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.


 

denisbDenis B

redaktor (zobraz články)

Som mladý a perspektívny chalan, ktorého baví písať o športe. Milujem hlavne hokej, florbal a cyklistiku. Rád sa hrám so slovíčkami ale väčšinou sa slovíčka hrajú so mnou :D


 

retroRetro

redaktor (zobraz články)

Riadi sa heslom Čo ťa nezabije, to ťa trafí nabudúce. Preto najradšej kľučkuje, hlavne medzi ženami. Svoje skúsenosti a postrehy zo života hádže na papier, alebo za hlavu.


 

mirobMiroslav B

redaktor (zobraz články)

Študent z Nitry. Dobrá nálada v spojení s rannou dávkou kofeínu a nikotínu je pravidlom. Zaujímam sa prevažne o technológie no nepohrdnem ani článkom o móde, ženách a rôznych zaujímavostiach.


 

peterkPeter K

redaktor (zobraz články)

Rád píše o témach o ktorých sa len šušká. Je svojský, drží slovo a rád jedná na rovinu. Vždy naháňa čas a vie si vychutnať chvíle voľna. Ľudia ktorí ho poznajú vedia, že má nadbytočne veľa energie ktorú potrebuje niekde vypustiť…


 

adelaAdela

redaktorka (zobraz články)

Adelka je z našej redakcie síce najpromiskuitnejšia ale za to v sexuálnych otázkach najskúsenejšia. Niekedy ani nechceme radšej vedieť čo si myslí, pretože to pokazí všetky naše romantické predstavy. Mrška jedna ;-)


 

Janka K

redaktorka (zobraz články)

Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)


 

peterpPeter P

redaktor (zobraz články)

Na prvý pohľad nudný právnik, v skutočnosti človek, ktorý miluje zábavu a svoju ženu. Jeho vášňou sú filmy a samozrejme šport. Občas neodolá stávkovaniu, no ale každý má predsa svoje muchy :)


 

Radka K

redaktorka (zobraz články)

Mladá študentka, ktorá rada vníma svet a ľudí okolo seba kreatívnym očkom. Miluje rozprávky, prírodu, svojho psíka a občasné výlety mimo realitu.


 

Donny

redaktor (zobraz články)

Obeť vedy s všeobecným prehľadom v obore “z každého rohu trohu”. Avšak ako strojár nedá dopustiť na sféru jeho najväčšieho záujmu, ktorou je nepochybne československý zbrojársky a automobilový priemysel v akejkoľvek podobe. Drží sa motta: „Nič nie je oficiálnym problémom, kým sa nevzdáme.”


 

Július Salzer

redakčný fotograf (zobraz články)

Fotograf, ktorý sa zameriava na Slovenský motošport. Jeho tvorbu môzete vidiet na stránke rally-sports.sk. Neskôr však chce fotit aj iné športové podujatia a začať sa venovať článkom.


Martin K

redaktor (zobraz články)

Rád zabáva ľudí, nerád sa v živote nudí. Je schopný spraviť zo seba vola, len aby padali spolusediaci okolo stola. Šport je pre neho téma číslo jedna, no nie je len týmto smerom zameraný, to by bola charakteristika biedna.


 

katkaKatka

redaktorka (zobraz články)

Píšem o všetkom, čo ma zaujíma. Mám rada slnko, more, dobrú kuchyňu, fandím Juventusu Turín a mojim druhým domovom je Taliansko. Nemám rada povrchnosť, klišé a stereotyp.


nana

Nana

redaktorka (zobraz články)

Mám rada mačky, les v akomkoľvek ročnom období a prirodzenosť. Ak práve niečo nepíšem pravdepodobne poletujem niekde po horách. Obľubujem výnimočné čaro ľudovej hudby, rozprávok a šikovnosti remeselníkov. Riadim sa podľa citátu G.G. Marqueza “Človek by sa mal na druhého pozerať z výšky len vtedy, keď mu chce pomôcť vstať.”


veraVera Matejová

redaktorka (zobraz články)

Najdôležitejšia osoba v redakcii – zástupkyňa šéfredaktora Vera sa stará sa o to, aby boli všetky články včas pripravené, prešli všetkými úpravami a boli čo najlepšie. Fotí a spovedá dievčatá pre tému “Dievča z ulice” a “Tattoo Girl”. Píše aj o štipľavých a iných témach, ktoré sú pre SLOVAK MAN dôležité a často ide o hlavné témy čísla.


 ninaNina Skalíková

Slovak Maniačka (zobraz články)

Ex SLOVAK MAN-iačka. Jej úlohou je každý deň prinášať nové zaujímavé informácie z terénu a robiť čo najlepšie meno časopisu kade sa len pohne :-). Ak ju stretnete na ulici, zastavte ju, rada sa s vami odfotí alebo spraví video :).


darinkaDarinka Naserová

módna poradkyňa a stylistika (zobraz články)

kontakt: styling.naserova (zavináč) gmail.com

Dvorná módna poradkyňa a stylistka SLOVAK MAN. Denne prechádza množstvo oblečenia, aby sa čitatelia mohli každý mesiac inšpirovať pri vyberaní nových kúskov do vášho šatníka. Len dobre oblečený muž je príťažlivý & šaty robia človeka, týmito krédami sa drží naša Darinka.


jankaJana Ka

redaktorka pre vzťahy, módu, zdravie a kozmetiku (zobraz články)

Ak chcete ženám, ale aj mužom vidieť do hlavy, čítajte články od tejto našej sympatickej mladej a náruživej červenovlásky. Jej silnou parketou však nie sú len vzťahy a s nimi súvisiace trampoty, ale aj životný štýl ako móda či zdravie, v ktorých zaručene poradí, ako “to” nespackať.


 

henoHenrich Fačkovec

redaktor pre Slovenské témy, alkohol a antinudu všeobecne (zobraz články)

Typický Slovak Man! Heňo píše o Slovensku, ženách, alkohole a všetkom, čo typického slovak mana baví. Večne usmiata a nekonečne flegmatická stála opora nášho obľúbeného časopisu.


alexAlex Kováčová

blogerka – píše rubriku cestovanie s Alex (zobraz články)

Blog: www.crazysexyfuntraveler.com

Jediná Slovenka, ktorá sa už od roku 2010 živí profesionálnym blogovaním o cestovaní. Vďaka svojmu travel blogu, ktorý patrí ku 100 najlepším na svete, tak 29 ročná Alex precestovala už viac ako 45 štátov na 5-tich kontinentoch. Alex žije len pre cestovanie, chodí na miesta, kde materiálne hodnoty nemajú žiadnu cenu, kde sa cenia skúsenosti a sloboda vychutnávať si prítomnosť. O svojich zážitkoch píše na svoj blog www.crazysexyfunnytraveler.com a exkluzívne aj pre Slovak Man Magazín.


 

mkopeckyMiško Kopecký

guru na balenie dievčat (zobraz články)

Web: www.akozbalit.sk

Autor blogu akozbalit.sk. Najväčší možný guru na balenie dievčat na Slovensku. Dokonca sa tým živí a môžete sa prihlásiť na jeho prednášky alebo sledovať online video kurzy.


 

valihoraBoris Prekop

fitness tréner (zobraz články)

 

“Nezastaviteľný” alebo “Valihora” to sú prezývky tohto fitnessmajstra z Bratislavy. Profesionálny tréner, venujúci sa fitness a výžive, o ktorej píše články na svojom Fitmagazin.sk alebo pre časopis SLOVAK MAN.


 

bbajerBoris Bajer, MUDr.

zdravá / fitness výživa, zdravie (zobraz články)

 

Kolega Borisa “Valihoru” “Nezastaviteľného” Prekopa. Vyštudovaný doktor, ktorý sa vo Fitmagazin.sk a pre časopis SLOVAK MAN venuje zdravému stranovaniu najmä v súvislosti s fitness a športovaním ako takým.


 

daliborDalibor Rákoczy

redaktor pre vzťahy, spoločnosť a varenie (zobraz články)

Redaktor s najvychytenejšími degustačnými chuťovými pohárikmi a tiež náš najväčší kuchársky guru a gadgetový maniak. Tento Event manager, bývalý DJ & porno lover okrem iného spovedá hviezdy slovenského (nie len) raperského šoubiznisu.


 

katkawKatarína Wilhanová

redaktorka vzťahy, Home & Decor (zobraz články)

Katka, naša redakčná fanynka všetkého dobrého a pekného, čo sa hlavne vzťahuje na bytové doplnky, varenie, ale vie si pekne zanadávať aj na všetkých chlapov na zemeguli v svojich svojských článkoch. Aj preto ju všetci v redakcii ľúbime :-).


 

matusMatúš Németh

redaktor – témy (zobraz články)

Jeho ranný rituál, ako hovorí je “Vstať, ostatné je improvizácia” ;-). Matúš fičí na U2 a zo slovenských osobností má najradšej Roba Rotha, ktorému stretol vraj úplnou náhodou v trafike aby mu venoval SLOVAK MAN Magazín. Máme sa tešiť sa na rozhovor s Robom v časopise?


 

miroMiroslav Trabalík

redaktor pre futbal a hry (zobraz články)

Sníval o kariére futbalistu, no keď zistil, že jeho talent je na úrovni kola v plote, chcel zostať pri futbale aspoň z pohľadu novinára. Časť tohto sna si Miro plní v SLOVAK MAN, kde píše okrem športových tém aj napríklad rubriku o hrách. Fičí si na Bon Jovi alebo Coldplay a je milovníkom prírody.


 

tomasTomáš Kmec

redaktor pre hokej a filmy (zobraz články)

Najzanietenejší (spolu s šéfredaktorom) fanúšik hokeja a o tom mládežníckom a dorasteneckom profesionálne píše a tvorí pre slovakprospects.com. Tak ako hokej ľúbi aj filmy a tiež o nich vie krásne písať…


 

miqoMiqo Cash

dvorný fotograf (článok o ňom)

www.miqocash.com

4 titulné fotografie počas roka 2014 nafotil pre nás elitný slovenský fotograf Miqo Cash.


 

pistaPišta Arnoš

PR špecialista (zobraz články)

Náš redakčný guru pre všetky komerčné správy a reklamné zdelenia. Upozorňujeme čitateľov, že jeho články môžu mať inzertný charakter.