Vražda je trestný čin, ktorý nesmie zostať bez následkov. Usmrtenie inej osoby nemožno tolerovať a vrahom nemožno odpustiť. Ani keď sa jedná o krásne ženy. Preto sme sa rozhodli priniesť zoznam takýchto dám ako dôkaz, že aj ony sa vedia dopustiť ohavných činov páchaných na ľudských bytostiach. Nestotožňujeme sa s nimi a ich činy nepropagujeme.

PeKo
Piť či nepiť?

5 KOMENTÁRE

  1. Zabijat je prirodzene. Je to zakon prirody a clovek to nezmeni. Este ta hrdinka s cislom 8. Adria kerchner ktora zabila toho posranca (parazita Naroda) by si zasluzila ocenenie, namiesto temnice. Nechapem myslenie niektorich slepych ludi.. Ona praveze zbavila spolocnost narodneho parazita a vy ju trestate. Nenadarmo ma symbol spravodlivosti polonahu ceckatu k***u ktora ma zaviazane oci a drzi v ruke vahy a v druhej mec. Tie vahy vyvazuju spravodlivost peniazmi a mec sluzi na rozsekanie toho nevinneho… Je mi na vracanie z tohto sveta.

    • Takže aby Ti nebolo na vracanie, ľudia by mali beztrestne zabíjať podľa vlastního uváženia. Ja len verím, že si pod lekárskym dohladom v uzavretom pavilóne a náhodou si sa dostal k internetu

    • Toto nemyslíš vážne….ako vieš že bol parazit? A druhá vec kto má právo vziať život? Hoci je parazit. Každá zo slečien si zaslúži zhnit vo väzení za skutky ktoré vykonali. Každý kto zabije by mal byť popravený. Samozrejme ak úmyselne zabíja.

      • neviem .. každý sa vkuse oháňa tým že kto má právo vziať život no nikto sa nepozera aj na tu druhu stránku veci .. že kto má právo mi hovoriť či mám právo ho vziať alebo nie …takže ani jeden z nás nie je niečo viac ako ten druhý a tým pádom nemá mi ani právo nikto udeľovať nejaké práva ;)

  2. Mali by ste si viac kontrolovat informacie a zdroje, ktore pouzivate. Napriklad cislo 8. Nie je to poslanec Barbary Pill, ale policajtka Barbara Ann Pill… Za dalsie, to ze na markize a v inych mediach poslovencuju mena, neznamena ze to je spravne, cize Barbara Ann Pill a nie Barbara Ann Pillova

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here