Konečne sme sa dočkali! Aktuálna držiteľka titulu Československá SuperStar Emma Drobná včera predstavila svoj debut Smile, ktorý predčil všetky očakávania.Od poslednej Československej SuperStar už ubehol takmer rok, počas ktorého sme všetci čakali, kedy víťazka Emma Drobná predstaví svoj vlastný singel. O tom, že vie spievať, tancovať a zabávať publikum, sme sa mohli presvedčiť aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde Emma bravúrne zvládla všetky svoje spevácke roly. Avšak jej vlastná tvorba akosi stále neprichádzala. Až doteraz. Emma predstavila svoj debut Smile, ktorým potvrdila, že na dobré sa naozaj čakať oplatí.

Pôvabná speváčka singel vydala po vedením tých najpovolanejších producentov Petra Grausa a Tomáša Zubáka. Obaja sa zhodli, že Emma je obrovský talent.  „Emma má pred sebou veľkú budúcnosť. Ako umelkyňa presne vie, čo chce, takže niet pochýb, že jej skladby budú mať silnú výpovednú hodnotu. Keď sme si ju vyberali, veľké plus, ktoré hovorilo v jej prospech, bol fakt, že nie je len interpretkou, ale aj skladateľkou,” prezrádza Peter Graus.

emma1

Debutový singel Smile Emma nezložila len tak rýchlo na kolene, písať ho začala už počas Superstar. Ide o jej intímnu výpoveď, v ktorej predstavila svoj pohľad na lásku. Paradoxom je, že aj keď sa skladba volá „Úsmev“, vo videu k nej by sme úsmev hľadali len márne. Videoklip sa, mimochodom, nakrúcal v Prahe pod taktovkou Romana Valenta.

Smile nie je typickou komerčnou záležitosťou, o to viac je singel unikátnejší a zaujímavejší. Dáme ruku do ohňa za to, že po jeho vypočutí budete s nami len súhlasiť.:)

emma2

Emma Drobná – Smile

Zdroj: SOUL FOR SHOW | Foto: SOUL FOR SHOW, Facebook

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here