Hrávali ste alebo ešte stále hrávate Counter-Strike? Možno ste v ňom dokonca boli celkom dobrý, no určite nie tak dobrý ako Ladislav Kovács, fanúšikom CSka známy ako GuardiaN. Tento chlapík je totiž považovaný za najlepšieho snipera v hre Counter-Strike: Global Offensive!8 KOMENTÁRE

  1. pi*uskovia žobru o like na stranku :D:D:D: mna jebne :D sk*rvena doba…. nie aby ste sa snažili robit najlepšie prispevky a ludia by radi davali like za to, že sa im to pači … ale ak chceš vidiet obsah, musiš dat like na stranku :D rovno vas blokujem a poviem každemu koho poznam že vas ma liknutych nech vas nahlasi a zablokuje kok*ti

  2. Je dosť smutné, že na to aby si človek prečítal článok musí dat like. Zaklad like-ovania je ze až keď sa mi niečo páči dám like, nie ešte pred tým.

    • Tomáš, iné magazíny či weby majú platobnú bránu. Môžeš si ich články prečítať až po zaplatení. My chceme iba lajk, ktorý sa dá navyše po prečítaní článku zrušiť.

      Je tiež nespravodlivé, že keď si chceš prečítať časopis musíš najskôr trafikantke zaplatiť zaň? Nemôžeš si ho najskôr prečítať a potom, keď sa ti bude páčiť, až potom MOŽNO zaplatiť?

      Lajk je u nás ako keby to pomyselné platidlo. Web je zdarma a maká na ňom pomerne veľa ľudí. Ak nemáš chuť nám venovať ani ten blbý jeden klik, nuž potom, nečítaj nás teda… Ondrej, šéfredaktor.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here