Milan Lasica raz povedal, že všade na svete sa chlapi otáčajú za peknými ženami, len na Slovensku sa nemusia, pretože oproti už ide ďalšia. S týmto tvrdením sa nedá nesúhlasiť, a preto vám prinášame seriál o tých najkrajších Slovenkách na Instagrame. Dnes vám predstavíme Andreu. :) Andrea je z Banskej Bystrice a jej krédom je pokora a skromnosť. Miluje zvieratká, ale taktiež aj nakupovanie, pričom vo svojom okolí je považovaná za nákupného guru, ktorý má zbehané všetky predajne. Vo svojom voľnom čase si rada číta alebo športuje, ale najväčším relaxom je pre ňu oddych na dedinke, kde žijú jej rodičia.

Cítim sa ako malá rebelka, takže mám rada bláznivých ľudí.

Príťažlivá blondínka na chlapoch oceňuje slušnosť a vyspelosť kombinovanú s infantilnosťou, pretože niektoré životné okamihy treba brať zodpovedne, ale inokedy sa treba nad vecami povzniesť. Vizuálnu stránku veľmi nerieši, hoci uznáva, že je dôležitá, avšak nie prioritná. Nemá rada mužov, ktorí sa k ženám správajú hrubo, a preto chlapom odkazuje citát Majka Spirita: “Ženy treba ľúbiť.”

Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram Najkrajšie Slovenky Instagram

Foto: Instagram: @Bub_la

Tomino
Chvíľu som si myslel, že jazdenie je môj život, ale pochopil som, že môj život je jedna veľká jazda a ja si vychutnávam každučký jej kilometer a viem, že nič nie je doležitejšie ako ten úsek cesty, ktorý mám momentálne pred sebou.