Už nejaký čas vás prinášame články o menej známych kočkách, ktoré si získali mužské srdcia vďaka svojim fotkám na internete. V tomto článku sme si vzdali pod drobnohľad ruskú modelku menom Alena Shishkova. Blondínka, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako Barbie, vám svojím dokonalým telom a tvárou anjela vyrazí dych.

22-ročná ruská modelka nie je až taká známa v očiach verejnosti. Napriek tomu na jej Instagram konte svieti zaujímavé číslo odberateľov – viac ako 2 milióny. Dokonalé črty, anjelská tvárička a vždy perfektne upravená – taká je Alena. S modelingom začala, keď mala 14 rokov. Prvý väčší úspech zaznamenala, keď sa stala druhou vicemiss na Miss Russia 2012.

Alena však nie je žiadnym anjelikom v oblasti plastických zákrokov. Konkrétne prešla niekoľkými operáciami, od pŕs cez nos až po zvodné nafúknuté pery. Aj napriek tomuto faktu, túto 175-centimetrovú stelesnenú krásu ospevujú milióny fanúšikov z celého sveta.

Modelka však nie je žiadna pobláznená babenka. Jej srdce patrí ruskému rapperovi Timatimu, ktorému stihla porodiť aj dieťatko. Takže okrem fotenia selfies a cestovania po svete je aj vzornou mamou, ktorá sa musí starať o svoju ratolesť.

FOTOGRAFIE ALENY SHISHKOVEJ:

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here