Slovenská inšpekcia životného prostredia vydala správu, v ktorej uvádza názvy čerpacích staníc s nevyhovujúcim palivom.Ako každý rok, tak i tento vydala Inšpekcia životného prostredia výročnú správu. Okrem iného sa zamerala aj na kvalitu pohonných látok, ako je benzín, motorová nafta či skvapalnený ropný plyn (LPG). Celkovo odobrali 286 vzoriek pohonných látok, z toho 148 vzoriek benzínu, 117 vzoriek motorovej nafty a 20 vzoriek LPG. Všetky vzorky pohonných látok boli odobraté v súčinnosti s akreditovaným skúšobným laboratóriom VÚRUP, a.s.

Nedodržiavanie kvality pohonných látok s dôrazom na znečistenie ovzdušia bolo zistené na troch čerpacích staniciach:

4 KOMENTÁRE

  1. pri absolútnom ukončení pohybu molekúl je najnižšia teplota – 273,15°C !!! .. kde a čím namerali – 371,7°C???

  2. To je spôsob písania článkov. Hoax v nadpise, ctr+c, ctr+v, najlepšie bez záveru zdroje, ktoré nie je uvedené správne a podpis. Potom ten článok aj tak vyzerá, veľa technických nepresností a čo sa týka úpravy textu to ani nehovorím. A pokuta 700 ? To vážne ?!

  3. ten vas navod na to ako deaktivovat adblock na vasich strankach vobec nefungoval a stravil som tym 15 minut case a ked som videl ten „uzasny“ clanok tak som zistil ze som stravil 15 minut len tak a dozvedel som sa velke nic…

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here