Pamätáte si, keď sme ešte ako deti hľadali 5 rozdielov medzi dvomi obrázkami? Rôzne detské časopisy a televízne relácie dodnes ponúkajú možnosť otestovať si svoj zrak a sem-tam vyhrať aj nejaké peniaze. Nasledujúci obrázok v sebe ukrýva 28 chybičiek krásy a nezmyslov, aj keď sa na prvý pohľad javí ako bezchybný. Dokážete ich nájsť? Ak áno, napíšte nám na čo ste prišli do diskusie na konci článku.obrázok

Foto: internet

Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.
  • Tieň “brány” sa nezhoduje s ostatnými, “brána” je nepohyblivá, pes je čierny a má biele nohy, na dome sú zamrežované okná, divný žltý pás, dym ide opačne ako fúka vietor, jeden strom má 2 rôzne typy listov, dom má prah bez dverí, stromy v pozadí sú bez listov, na poli sú vyrúbané stromy, ale vo fúriku je seno, kôň orie pôdu “naopak”, pluh koňa je pripevnený o sedlo. To je 13, viac nevim.