Po dlhých trinástich rokoch americká polícia odtajnila dôkazové materiály, ktoré v roku 2003 nazbierala pri razii v Neverlande, sídle Michaela Jacksona.  Medzi dôkazovými materiálmi sa nachádzali snímky po*nografie, týrania zvierat a nahých detí!V roku 2003 vniklo na ranč Michaela Jacksona vyše 70 policajtov, ktorí tu na súdny príkaz vykonali raziu a kompletnú domovú prehliadku. V tom čase bol Jackson obvinený z pohlavného zneužívania len trinásťročných chlapcov Gavina Arviza a Jordana Chandlera. V súkromnej zbierke muzikanta polícia našla obrázky obsahujúce bondage, sadomasochizmus a snímky týrania detí a zvierat. Tak isto rôzne zábery zo špehovania nahých detí, zachytených pri hre.

1

Po tejto razií musel populárny spevák čeliť siedmym bodom obžaloby zo zneužívania detí a súčasne obžalobe za podávanie omamných látok maloletým. Po obrovskom finančnom vyrovnaní s rodinami poškodených detí bol Jackson nakoniec zbavený obvinení a jeho meno bolo „očistené“. Až dnes si verejnosť môže pozrieť dôkazné materiály, ktoré Jacksona jednoznačne usvedčovali vo všetkých bodoch obžaloby…

2 Schránka 09

Zdroj/Foto: YouTube

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here