Túžite po dokonalej postave, ale donútiť sa pravidelne cvičiť je pre vás veľká neznáma? Prečítajte si príbeh tohto mladého Slováka, ktorý vám dokáže, že nič nie je nemožné. Za nás má chalan obrovský palec hore.

Andrejov príbeh sa začal v roku 2008, keď sa od lekárov dozvedel zdrvujúcu správu. Na pľúcach mu rástol nádor, ktorý ohrozoval jeho život. Dovtedy nádejný futbalista musel odložiť kopačky do skrine a postaviť sa tvárou v tvár tvrdej realite. Ani to ho však nezlomilo a so zákernou diagnózou tvrdo bojoval.

Nasledovala operácia, ktorá mladého športovca zachránila, ale vyžiadala si jednu veľkú obeť. Nemohol sa viac naplno venovať svojej futbalovej láske. Z pľúc mu lekári odstránili nádor o veľkosti 7,5 cm, čo malo obrovský vplyv na jeho kondíciu. Andrej však veľmi rýchlo podľahol novej vášni. Dlhé vyčerpávajúce tréningy a zdravá strava sa stali alfou a omegou jeho nového života.

,,Ten moment, keď som si prvýkrát ľahol pod Bench a naložil si pre mňa vtedy neuveriteľných 7,5 kg na stranu, bol naozaj super a hneď som vedel, že ja a posilňovanie si spolu sadneme! Bodybuilding sa odvtedy stal mojím životným štýlom.”

Postupom času sa nekonečné hodiny strávené vo fitku začali vyplácať. Na jeseň roku 2015 sa po prvýkrát zúčastnil súťaže Victoria cup v kategórii Mr. Physique, kde obsadil úžasné prvé miesto. Nasledovali majstrovstvá Európy v rovnomennej kategórii. Odtiaľ si odniesol cenné druhé miesto.

Pýšiť sa tiež môže prvou priečkou v súťaži Natural cup Bratislava kategória Mr. Physique – juniori do 23 rokov a muži nad 180 cm. Tento rok získal i prvé miesto na majstrovstvách Slovenska v naturálnej kulturistike – kategória Mr.Physique junior do 23 rokov.

#1place#happy#cup#physique#aesthetics#motivation#model#inspiration#muscle#sixpack#haveaniceday#StastnyCernoskoZoSomalska 😀

A photo posted by FB Andrej Hartiník (@hartinicisko) on

#firstplace#victoriacup2015#physique#aesthetics#motivation#model#sixpack#víťaz 😊