Na neho sme čakali. Aby niekto tej vtipálke nandal poriadnu odvetu:)Prednedávnom sme vám priniesli 15 kategórií dementov, do ktorých chlapov rozdelila jedna česká slečna Veronika nejasného veku a komplexov. Čakali sme, kto sa ujme klávesnice a vtipne jej to natrie naspäť. Dočkali sme sa. Martin (tiež Čech) na svojom fejsbukovom profile rozdelil ženy do 8 kategórií. Nešetril nadávkami, sarkazmom a hlavne humorom. Takéto battle máme radi. Mier :)

A toto jej odkazuje:

Dnes jsem narazil na článek “15 skupin dementů” a jako feedback jsem na rychlo sesmolil pár vět na téma “Typy p*č”, které můžete potkat převážně na sociálních sítích. Vše je psáno “samozřejmě” s nadsázkou.

  • Milka

    No Martin, čo ti k tomu povedať…… zabudol si na pár kategórií, každopádne chválim. Veronika to vystihla rovnako a myslím, ze máte zbytočne veľa skúseností v oblasti, kde by mali hrať rolu vyššie hodnoty, ako “zbieranie” skúseností, čo už…….. mladí, životom trochu otrasení (predovšetkým vlastnou vinou, či hlúposťou ?)….. no aspoň jedno je fajn…. zvyšujete hodnotu tým, ktorí tieto vaše vety použiť nemôžu, lebo najprv mysleli, potom konali :) inak milé.

  • Samo Jabi

    Zaujímavé, len jedna maličkosť sa mi nezdá. Na to, že to písal čech to je dosť nekvalitne preložené z angličtiny. Hneď na začiatku akýsi battle, feedback, top rated, out a kopec ďalších. To ten človek nevie anglicky?