Nie všetky kvalitné tanečné sety musia pochádzať zo zahraničia. Aj keby ste to pri počúvaní tracku Evasion a pri sledovaní jeho videa zrejme nepovedali, toto dielko má na svedomí Prešovčan Luke PN.Už chceme leto! Presne to sme si povedali pri pozeraní videa k najnovšiemu počinu od talentovaného DJ-a a producenta menom Luke PN. Pod jeho realizáciu je podpísaná Lukeova snúbenica, ktorá sa vyhrala s naozaj krásnymi zábermi na mladých zabávajúcich sa ľudí, z ktorých dýcha letná atmosféra. Samozrejme, nemôžu nechýbajú ani krásne obnažené ženy! Žeby sa dvojica inšpirovala našou výzvou v predchádzajúcim článku? :)

Lukáš nám prezradil, že na songu začal pracovať už v októbri, avšak až pred pár dňami ho dotiahol do podoby, s ktorou bol konečne spokojný. Veríme, že spokojní budete aj vy!

Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.