Pracujem síce ako programátorka, no často vidím ako tým chlapom okolo mňa padajú sánky. Dobre, vyzniem možno trošku namyslene, ale asi vyzerám dosť k svetu. Okrem toho, že moje povolanie začína na prog-, som aj prag-, a teda pragmatická. Inými slovami, veľmi praktická.Nebaví ma strácať čas s týpkami, ktorí ma pozvú na kávu, ktorú si musím sama zaplatiť a š*kat môžu tak maximálne v rodičovskej spálni, keď práve fotrovci nie sú doma. V horšom prípade v spoločnom byte, kde sú ešte dvaja – traja jemu podobne nadržaní, pri našom se*e uchom o stenu opretí panici…

Z toho jednoznačne vyplýva, že moja cieľová skupina sú podnikatelia a synovia podnikateľov, to druhé je ale samostatná kategória debilkov. Na to by ale bolo treba špeciálny článok. No a ešte športovci. Účastníkov oboch skupín nie je veľa, a tak nemôžem byť logicky úplne prieberčivá.

Ale pozor, ak mi niekto povie, že som zlatokopka, j*bnem mu kabelkou po hlave, že sa z toho len tak nespamätá. Som na to dosť háklivá!

Necítim sa ale byť zlatokopa, prečo by som mala? Zato, že môj nabijak ma LÓVE? Ale chlapci, veď vy si môžete tiež nabaliť bohaté. Chyba v systéme je tá, že nájsť bohatú mladú babu je o dosť väčší problém ako pre chudobnú babu nájsť bohatého. A aj keď je možno populácia týchto dvoch druhov vyrovnaná, mladá babenka s bohatými rodičmi pôjde na rande s držgroškom iba s veľkou ťažkosťou, takže vám zostávajú staré a často, bohužiaľ, škaredé MILF-ky.

Aj keď podľa štatistík po*noserverom je MILF jedným z najčastejšie vyhľadávaným žánrov.

Naspäť k téme, ja si totiž myslím, že rozdiel medzi zlatokopkou a mnou je v tom, že zlatokopka chce chlapa vyložene obrať o prachy, zatiaľ čo ja na jeho prachy v podstate kašlem. Nieže by mi nemohol dávať diamanty a kupovať autá, ale úprimne – ja všetko, čo k životu potrebujem, si viem zabezpečiť sama. Iba ma nebaví chodiť na nudné rande, nudné dovolenky na Slovensku a víkendy tráviť niekde na priehrade. Život je krátky a chcem si ho užiť. Chcem partnera, ktorý do môjho života prinesie viac luxusu.

No tak si kopnite. Som zlatokopka?

Vaša Adelka.

Adela
Adelka je z našej redakcie síce najpromiskuitnejšia ale za to v sexuálnych otázkach najskúsenejšia. Niekedy ani nechceme radšej vedieť čo si myslí, pretože to pokazí všetky naše romantické predstavy. Mrška jedna ;-)

2 KOMENTÁRE

 1. poznám podnikatelov a nik z nich nemá ženu :D rozvedení/slobodní (opravujem sa – jeden…) takže prajem vela šťastia… v budovaní rodiny :D a normálneho partnerského vzťahu :D
  máš pravdu o tom že nemajetný muž nezakopne o majetnú ženu – z môjho pohladu:
  on to nepotrebuje – je zabezpečený… poväčšinou ak je nomrálny…
  dalej si to neviem predstavit… kedže je psychologicky určite ináč nastavená…
  na druhú stranu by som ti aj ja chcel povedať jednu pravdu:
  žena po 25tke stráca na kráse – po 30 tke rýchlosťou zvuku a po 40 tke sa jej zmysluplná existencia krásy rozplynie ako ranná rosa :D vieš čo po tom príde? (myslím po 25-30 roku života…)
  na závěr – myslím že niesi zlatokopka – si ako 80% žien – a ďakujem ti že si taká, a chcel by som sa poďakovať aj ostatným ženám – keby tu existoval dokonalý rodinný život nemohli by takí debilkovia ako som ja (s velkometrážnym bytom, autom, penázmi, svalmi, a štipkou rozumu užívať život… podnikatel ale niesom – len príjmy sú vysoké) vysvetlím:
  –kamoši si nemôžu nájsť ženy keďže je nastavený takýto štýl života tým pádom sa s nimi môžem nadalej stretávať
  –spoločnosť je z takých žien ako ti na pochybách chce ich napodobnovať (vieš ako instagram…) a tým pádom sú ženy zmätené pak im ujde vlak a pak je koniec (po 30tke :D)

  podtržmo ďakujem za slobodních kamošov a za zmätené ženy ktoré roztáhnou i když má človek v hlave nasráno :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here