Blíži sa nám leto, obdobie krátkych úletov a lások, no a k tomu, aby cice boli povoľné a šťastné, patria sem-tam aj nejaké tie drobné darčeky. Jeden z tých, ktorý sa teší u žien úspechu už celé stáročia, je vibrátor. 

Nedajte sa zmiasť, kočky sa síce občas tvária na oko cudne, no vo svojej podstate sú to rovnako nekultúrne hovädá ako my. Len to cez ten peroxid občas neprechádza :). O tom, že je vibrátor pre ženy top darčekom, čo-to napovedá aj história. Jeden z prvých vibrátorov bol objavený neďaleko nemeckého mestečka Ulm, má cca 30 000 rokov a je dôkazom toho, že už vtedy, si ženy potrpeli na „kvalitný vercajk“. Jeho dĺžka je približne 20 centimetrov.

loading...

1 komentár

  1. Preboha muzi spamatajte sa a urcite svojim zenam nekupujte vibratory. Kamosky kupuju kamoskam vibratory, popripade si ich kupujeme sami ked sme dlho same a pri partneroch sa vytahuju po dlhsom case na 1 az 2 ozvlastnenia s**u a zabavu . Len sa zamyslite ake vsetky konspiracne teoriu napadnu vasu partnerku po case ked jej hodate , ze preco asi?

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here