Niektoré ženy sú krásne a hriešne zároveň bez toho, aby zo seba robili vulgárne samice, ktoré sa prezentujú len s výstrihmi po všetky otvory, ktoré im boli nadelené. A čo je pekné, to máme my chlapi radi. Margor Robbie je 25-ročná kráska, ktorú ste mohli zazrieť ako manželku Leonarda DiCapria vo filme Vlk z Wall Street, v auguste sa objaví po boku Jareda Leta ako hriešne drzá Harley Quinn v snímke Jednotka Samovrahov a taktiež sa do kín dostane film, kde si zahrá jedinečnú Tarzanovu Jane Porter. A že sa bude na čo pozerať! 

 

8 5 9 6 7

BOOM. Pic by @gemma_peanut

A photo posted by @margotrobbie on

 

"You think you're scary. Well Mister, I've seen scary and you don't have his smile." Today's Queen: Harley Quinn. As i type this it is only 56 days and 38 minutes until Suicide Squad. Today it was officially confirmed it will be rated PG-13. David Ayer, the director, had basically confirmed that already but it was made official today. What do you think of this? Ayer has stated he wants the sequel to be R-rated, which is what some fans were hoping for this film. ——————————————- #harleyquinn #margotrobbie #thejoker #jaredleto #dc #dccomics #dceu #poisonivy #batgirl #catwoman #suicidesquad #birdsofprey #batmanvsuperman #batmanvsupermandawnofjustice #dawnofjustice #wonderwoman #feminism #superheroine #deadpool #blackwidow #scarletwitch #captainmarvel #empowerment #captainamericacivilwar #justiceleague #warnerbros #slay #galgadot #sexy #queen

A photo posted by THESE QUEENS RULE! (@comic.qxeens) on

 

 

 

Woman Crush Wednesday, only ever one winner 💑😍 #MargotRobbie #womencrushwednesday

A photo posted by Dean Morgan (@deanmorgan97) on

 

 

 

omg ww and flash rebirth were SO good im so !!!!! #margotrobbie

A photo posted by MARGOT ROBBIE SOURCE (@margotrobbiesource) on

 

 

 

New pic of Harley Quinn #margotrobbie #suicidesquad #harleyquinn

A photo posted by Margot Robbie Updates (@margotupdates) on

 

 

 

margot in "the big short" #margotrobbie

A photo posted by MARGOT ROBBIE SOURCE (@margotrobbiesource) on

 

Foto: Instagram, Pinterest, Twitter | Video: Instagram, Youtube

Matej T
Bývalý fitness tréner, z ktorého sa stal kuchár v špičkovej reštaurácií. :) Mám rád všetko nové, zaujímavé, štýlové a vo voľnom čase nepohrdnem dobrou whiskey, pri ktorej sa rád venujem písaniu.