Určite ste sa už stretli s hororom, ktorý bol skôr na smiech ako desivý. Teraz prichádza do kín snáď najväčšia hlúposť, akú ste videli. Horor plný handjobov.

O čom je film Handj*b Cabin? Názov hovorí za všetko. Partia kamarátov sa dostane do lesnej chaty, kde plánuje dovolenku. Problém nastane, keď sa v chate začne objavovať duch, žena, posadnutá masturbáciou. (Medzi nami, o ženách posadnutých masturbáciou by sme vedeli rozprávať aj viac :P ) Pozrite sa sami…

loading...
Móric
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.

2 KOMENTÁRE

    • v internetovom svete pokial viem je to tak ze sa rozlisuje medzi obsahom stranok… a z roznych dvovodov ako je reklama, zobrazovanie googlu atd… musia internetove stranky dodrziavat nejake pravidla… hovori sa tomu rodinny obsah alebo tak dako, takze predpokladam, ze preto cenzuruju taketo slova Jano… staci ti to ako odpoved :)?

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here