Daniel alias GOGO prednedávnom na svojom “jútub” kanáli, ktorý sa dá prirovnať ku pravému sídliskovému kanálu, ej kej ej stoka plná ho**en, dosiahol významný míľnik 1 000 000 odberov. Ako bonus zverejnil “miliónový bonus”.Gogo včera večer zverejnil bonusové video pre svoju fanúšikovskú základňu, čiže pre všetky materské školy a prvé stupne základných škôl. Ako poďakovanie dal svojim kindermafiánom hudobné video, v ktorom sám rapuje (alebo sa o to snaží) do beatu od neznámeho beatmakera, ktorý vo voľnom čase testuje kvalitu mäkkých drog a asi robí aj hudbu pre Rakbyho. Jednoducho strašný prúser a z počúvania mi z hlavy vypadali všetky vlasy.

Radšej sa vrátim k bývalej než to počuť znova (mimochodom, k nej by som sa nikdy nevrátil)

V klipe sa Danko pretŕča pri autách, ktoré nemá v garáži ani Dan Bilzerian a vlastne celé je to strašný shitfest, ktorý by som za trest púšťal dolapeným vyznávačom Islamského štátu a verte, že by prosili o waterboarding, lebo toto by bolo moc aj na nich. Celú vizuálnu stránku by som označil ako chválenie sa cudzím perím. A celkový dojem z videa? Rakovina konečníka je znesiteľnejšia než Gogo-man-tv-ova egoistická pesnička. Ale zrejme dievčence 6+ budú dávať palčeky a ďalšie odbery, takže sa môžeme celkom skoro tešiť na ďalší milión, a to už bude Gogo zrejme nôtiť priamo s 50 Centom.

PS: Sajfa, ako si toto mohol?

 • Kelson

  Tebe asi jutubovanie neslo vykakal si sa na to a teraz si velmi zlyyyy

 • ja

  Autor článku si rieši nejaký komplex? Gogov komentár k tomu klipu : “Dúfam, že to je recesia/paródia na všetky tieto hip-hopové klipy :) Nejdem sa na nič hrať, ja ten životný štýl nevediem. Chcel som ukázať, že obyčajný chalan dokáže narvať do klipu všetky tieto zverstvá :D” ja nie som jeho cieľová skupina, tiež mi uši krvácali ale treba najprv veci preštudovať kým sem niečo napíšeš. peace

 • on

  jedinej fakt je v tomhle kreténskym článku akorát to že ano tyhle auta Dan Bilzerian nemá protože tam jich má mnohem víc a i mnohem lepší jinak je tohle akorát článek tzv. shitfestu jak se v článku uvádí … ty co si to napsal tak tobě osobně bych dost rád spřerážel kosti v hubě ;) zmrde zakomplexovanej :)

 • autorjekoko

  skap

 • Zuzu

  Autor má úplný recht, celý Gogo je jedno veľké utrpenie. Je dosť jedno, či to v tom klipe myslí vážne, alebo akože sarkazmus, nieje on veruže zábavný

 • Peace

  Takýto článok by som veru nečakal na stránke ktorá sa tvári ako magazín, trochu nadhladu a diskrétnosti by neuškodilo, článok patrí skôr na blog zakomplexovaného rapera. Autor by sa mal zamyslieť, a možno prejaviť svoj názor skôr sarkazmom, než útokom. Týmto sa nestaviam na stranu autora pesničky, len autor by sa mal zamyslieť nad tým čo píše :)

 • Megy

  Takže milý Dome, podľa tvojej fotky určujem že sme asi rovnako starý a poviem ti, že ja na tom ´´jutube,, tohto maníka sledujem dosť často aby som ti povedal to že chlapec robí to čo ho baví a čo ho napĺňa a pri tom nikoho neuráža ako ty, možno máš z minulosti nejaké komplexy možno nie, to mňa osobne nezaujíma! Lenže ak chceš o niekom niečo písať mal by si si najprv niečo o tom človeku zistiť lebo potom vyzeráš ako obyčajný kretén (bez urážky).
  S pozdravom Maroš Megy Megyesi

 • Marko 19r nezakomplexovaný!

  Toľko hejtu a závisti už len v nadpise, autor poľutovania hodný 2-násobne starší zarostlí čurino, ktorý už dávno premrhal svoje šance a neostáva mu nič iné ako písať o kreativite ako o hádzaní hrachu na stenu s tak hnusným a zákerným štýlom, že uverejnenie takéhoto článku krásne prezentuje kvalitu stránky.

 • Demo

  Už dlho som na vlastné oči nečítal totálny komplex človeka ako je autor tohto článku… Totálna zaujatosť a neprofesionalita, no neskutočne sa bavím a vôbec mi toho autora nie je ľúto. Odporúčam navštíviť psychológa, alebo pozrieť si nejaké motivačné videjko na júťube :))

  • Air Jack

   Podľa mňa iba závidí ;)

   • Skrátka nerieš moje meno

    Závisť a odpor su dve veci. Ja mám Goga ako zabávača/vlogera/umelca rád ale to že sa jebal do rapu a celková snaha zhodiť tento životný štýl mi prišiel dosť úbohý z jeho strany či už to bral v rámci srandy alebo nie…Tiež som mal chuť vyjadrit k tomu názor ale nehal som si ho pre seba. Jediný rozidel je vtom že Týpek čo písal tento článok nepriamo ten názor zo seba dostal von :) A suhlasím z jeho názorom. Každému sa to páči len kôli Gogovej už vybudovanej Image

 • Gruutchewzski

  Spíš než obsah článku mě pobavil autor :D. Píše o něčem o čem ví, jak už v prvním odstavci sdělil: “H*vno”, a srší z něho viditelná závist nad úspěchem druhého. A ještě jedna rada pro autora. Tohle má být kulturní magazín, ne recenze, tak ať autor aspoň píše to co zde má psát.

 • Dávid Hudák

  mily Dome …. CHLAPec ako ty, by uz mal mat trocha nadhlad ;-) ked si toto hore myslel seriozne … verim, ze nie

 • Mišo Futák

  treba uznat ze autorovi to vyslo a detičky sa v komentaroch chytili :D:D:D

 • Air Jack

  Autor tohto článku v hlave nemá niečo pokope alebo jednoducho závidí… Gogo je osobnosť… Kto je taký známy ako on? 1 milión odoberateľov z 13 miliónovej populácie na česku a slovensku… Kto to dokázal? To video si viditeľne nepochopil… Mala to byť paródia na rap, chcel tým ukázať to, že hocikto môže rapovať, stačí len urobiť nejaký dobrý klip, a text čítať ako noviny… Samozrejme tie autá a baby a tieto veci nemá ale zase to bolo smerované na to, že raperi zarábajú veľa a žijú si v takom luxuse… Neviem čo si chcel dokázať týmto článkom ale dokázal si ním akurát tak to, aký si dementný keď nevieš pochopiť podstatu jedného videa. Prajem pekný deň :) PS: Podobný ľudia ako autor tohto článku by mali navštíviť psychiatra a ak nie, tak ich iba postrielať lebo ak sa premnožia tak svet pôjde do sračiek ;)

 • Damián Jesenský

  Strasne trapne opisane hanbite sa :) cista zavist vy kurvi

 • jožo

  verím tomu že to písal ufo milovník :D

 • Marek

  https://www.youtube.com/watch?v=o3g99UICV6E Táto skladba venovanááá ľudskej vlastnosti ZAVISŤ!! Teda tebe autor tohto článku :-) prečítaj si pár Orgininalných info od Goga NIE od nejakých redaktorou či ”blogerou” ako si TY!! zistiš že .. žééé to čo píšeš su sráááčky.

 • janulienka

  chlapčeeeeeeeee, ty máš TAKÉ komplexy z neho…….a skús povedať, že nie……..zato, že nie si práve jeho fanúšik, nemusíš naňho kydať. A ak nepoznáš také kúzelné slovíčko SARKAZMUS, ktorého je v pesničke DOSŤ, tak je tvoja sebarealizácia prostredníctvom tejto stránky nanajvýš úbohá. A ak nedošlo, že táto “pesnička” nie je z profesionálneho hľadiska čo sa týka hudby ani len na trojku, ale tým chcel dať najavo dnešnú mládež, nie aký je pán (čo je, ale to patrí inam).