Ex šampión Vladimír Klitschko prišiel s nečakaným vyhlásením a Furyho odpoveď na seba nenechala dlho čakať. Do Klitchka sa poriadne obul a nechal mu jasný odkaz…Úradujúci šampión ma pred odvetným zápasom sebavedomia na rozdávanie. Len nedávno vyhlásil, že boxovať vlastne ani nechce, ale je taký dobrý, že jednoducho musí. Vraj neexistuje ľahší spôsob, akým si zarobiť poriadne peniaze… Skutočný náklad však prišiel až na tlačovej konferencií, kde si Fury rozhodne servítku pred ústa nekládol. Vulgarizmy a výsmešný podtón si Fury neodpustil napriek tomu, že jeho kondícia len pár mesiacov pred kľúčovým zápasom vyzerá oproti tej Klitschkovej žalostne.

Schránka 01

„Je to proste troska, ktorá sa posrala do treniek, už pred zápasom,“ zahájil konferenciu Fury. Potom sa obrátil priamo na Klitschka a spustil: „Za 12 kôl si mal 4 zásahy, a to si ako hovoríš šampión? Si kus hovna a dostaneš KO!“ Toto si Fury dovolil verejne vykričať Klitschkovi takpovediac priamo do ksichtu.

Je evidentné, že atmosféra medzi oboma boxermi dosahuje bod varu a práve takýto náklad by mohol Klitschka poriadne motivovať. Tak čo chlapi, tešíte sa na zápas? :)

Zdroj/Foto: youtube

Mladý, uhundraný a vždy pripravený pre vás priniesť nejakú tú zaujímavosť zo sveta, či domova. Jeho obor sú zaujímavosti, trochu histórie, baby a paradoxy dnešnej doby. PS: Nezabúdajte, že svetlo na konci tunela, môže znamenať aj blížiaci sa vlak.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here