La Mica alebo Micaela Schäfer. To sú pre fajnšmekrov na holé kozy dve mená, ktoré určite poznajú a vedia, že ich nositeľkou je luxusná prsnatá dračica z Nemecka. 

Micaela Schäfer začala svoju kariéru v šoubiznise ako modelka a herečka. V roku 2004 sa stala Miss východného Nemecka, o dva roky neskôr bola zvolená za Miss Maxim. Neskôr si zahrala aj v nemeckej verzii reality šou Big Brother a bola považovaná za jednu  najnádejnejších modeliek v Nemecku.

Micaela však opustila svet modelingu a vrhla sa pod pseudonymom La Mica na spevácku kariéru, ale po istom čase vymenila mikrofón za Dj-ský set a stala sa z nej DJ-ka La Mica. Okrem už spomínaných aktivít si prsnatá Nemka našla čas aj na nafotenie pre najslávnejšie pánske magazíny, akými sú Maxim, FHM a samozrejme Playboy. Micaela pravidelne vystupuje na rôznych podujatiach alebo v reklamách a tam, kde je to aspoň trošku možné, veľmi rada odhodí zbytočné šaty, aby sa mužské osadenstvo mohlo do sýtosti vynadívať na jej bujné poprsie a zvodné telo.

Euch allen ein schönes Wochenende #Weekend #Beauty #Model #DJ #micaelaschäfer #Sexy #Hot #Party

A post shared by ⚜Micaela Schäfer⚜ (@micaela.schaefer.official) on

Ich liebe Erdbeeren. Ihr auch? #strawberry #micaelaschäfer #erotik #Brüste #beautiful #beauty #sexy #hot #picoftheday #pink

A post shared by ⚜Micaela Schäfer⚜ (@micaela.schaefer.official) on

>> NAHÚ MICAELU SCHäFER NÁJDETE TU<<

Foto: Instagram.com, Thefappening.so

loading...

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here