Medzi najlepších futbalových rozhodcov posledných sezón patrí bezpochyby Angličan Mark Clattenburg. Ten v uplynulej sezóne pískal finále troch prestížnych futbalových súťaží a práve spomienky na vrchol svojej kariéry si nechal zvečniť na svojom tele!Elitný anglický arbiter pískal svoje prvé tohtosezónne finále 21. mája 2016, kedy rozhodoval zápas medzi Crystal Palace a Manchestrom United. Bol to finálový duel anglického F.A. Cupu, čo je najstaršia futbalová súťaž sveta! Už o sedem dní neskôr však Clattenburg pískal ďalšie veľkolepé finále, tentokrát to bol rozhodujúci duel o titul Ligy Majstrov medzi Atléticom Madrid a Realom Madrid.

Necelý mesiac po skončení európskeho šampionátu sa úspešný arbiter rozhodol nechať si na svoje telo vytetovať spomienku na dva najväčšie vrcholy svojej profesionálnej kariéry.

Mark Clattenburg sa však dočkal uznania aj na medzinárodnej scéne, keď sa mu dostalo veľkej cti a ako hlavný rozhodca viedol finálový zápas Eura 2016 medzi domácim Francúzskom a Portugalskom. Necelý mesiac po skončení európskeho šampionátu sa úspešný arbiter rozhodol nechať si na svoje telo vytetovať spomienku na dva najväčšie vrcholy svojej profesionálnej kariéry. Jeho rameno zdobí spomienkové logo na Euro 2016 vo Francúzsku a na zápästí tej istej ruky pre zmenu logo finálového zápasu Ligy Majstrov v Miláne 2016. Clattenburgove úspechy tetovala tatérka Mick Mahon, ktorá sa na sociálnej sieti okamžite pochválila spoločnou fotkou so známym rozhodcom a zaželala mu veľa podobných úspechov, ktoré by mohla následne opäť zvečniť na jeho telo.

Mark Clattenburg tetovania

El #árbitro #Mark #Clattenburg que pitó las finales de #Champions y #Eurocopa, se #tatuó los #logos como #recuerdo

A post shared by Parada Deportiva (@paradadeportivatv) on

Bu sezon Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Şampiyonası finallerini yöneten Mark #Clattenburg'un dövmeleri

A post shared by Futbol Verileri (@futbolverileri) on

Marc Clattenburg s tatérkou Mick Mahon

Играй с нами! Выигрывай сейчас! ClubCapper.ru Клаттенбург сделал себе татуировки Лиги чемпионов и Euro-2016 Арбитр Марк Клаттенбург, работавший в финалах Лиги чемпионов и чемпионата Европы в минувшем сезоне, сделал себе татуировки логотипов двух турниров. Обе татуировки расположены на левой руке 41-летнего британца. Напомним, что в финале чемпионата Европы встречались Португалия и Франция (1:0), а в финале Лиги чемпионов Клаттенбург рассудил "Реал" и "Атлетико" (1:1, пенальти – 5:3). #MarkClattenburg#Clattenburg#Euro2016#ChampionsLeague#referee #footballref#Клаттенбург#Евро2016#ЛЧ#tattoo#тату http://clubcapper.ru

A post shared by Прогнозы На Спорт (@club_capper) on

Foto: Instagram.com

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here