Najväčšia, najznámejšia a najrozšírenejšia svetová sociálna sieť, Facebook, dnes vydala jeden zo svojich najpodstatnejších „updatov“. Ak by ste ale čakali zmenu v grafickom spracovaní, čakali by ste márne. Modrý internetový gigant si totiž tentokrát vzal do parády tlačidlo „Like“ a jeho možnosti.Už dlhší čas sa vravelo o tom, že tlačidlo Like prejde významnou zmenou. Stalo sa tak práve dnes, kedy Facebook pridal k políčku, pomocou ktorého mohol používateľ vyjadriť svoj súhlas, ďalšie možnosti, pomocou ktorých môžete ešte lepšie vyjadriť svoje emócie.

Okrem otrepaného „Páči sa mi tu“ tu po novom nájdete možnosti ako „Super“, „Haha“, „Žasnem“, „Je mi to ľúto“, respektíve „Štve ma to“. Každé z vyjadrení týchto emócií má svojho smajlíka, pomocou neho pritom dokážete jednoducho nové možnosti rozlíšiť.

Zdroj: Facebook.com | Foto: Mark Zuckerberg

Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.