Slovenská dvojníčka Paris Hilton sa preslávila najmä ako playmate a účinkujúca v súťaži Hotel Paradise. Neskôr sa dokonca objavila aj vo filmovom priemysle pre dospelých. Zuzana Plačková si dlho budovala imidž sexy blondíny, ale nedávno svoj look výrazne zmenila a je na nepoznanie. 

Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanieZuzana ako blondínka :)

Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie Zuzana Plačková zmenená na nepoznanie

Foto: Facebook

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here