Od vydania najväčšieho slovenského letného hitu všetkých čias Žijeme len raz už ubehli tri roky. K dnešnému dňu má na videoserveri Youtube takmer 42 miliónov zhliadnutí, čo z neho robí rekordéra v rámci slovenskej hudby. Ego však pred dvomi dňami predstavil nový singel nazvaný Oberám ťa o čas, ktorý v sebe skrýva obrovský potenciál na preskočenie vysoko nastavenej laťky. Podarí sa mu prekonať samého seba?Oberám ťa o čas je názov najnovšieho počinu rapera Ega, ktorý vzišiel z projektu Podzemgang Summer Edition 2015 producenta Thomasa Fronixa. Ide o poriadnu pecku, ktorá sa v nasledujúcich mesiacoch pravdepodobne stane najžiadanejšou skladbou všetkých klubov. Kombinácia nadupanej hudby s mega rýchlym prúdom Egových slov má obrovský predpoklad stať sa nielen letným hitom 2015, ale i najväčším konkurentom hitu Žijeme len raz.

O vizuál novinky sa postaral Stubyshit a vidieť v ňom možno i Egovu krásnu manželku Peťku s kočíkom. Ona vraj bola celým spušťačom textu skladby Oberám ťa o čas, čo tretina Kontrafaktu potvrdila i na svojom facebookovom profile.

portrait of sexy pretty girl in glasses holding a tablet pc computer relaxing sitting on chair & flirty looking at camera

Foto: Youtube, Facebook

6 KOMENTÁRE

  1. Táto hudba mi nič nehovorí,nemusím ju.Žijeme len raz sa mi páčilo,ostatné nieje pre moje uši.No 1000 ľudí 1000 chutí.Prajem veľa šťastia s novým hitom :)

  2. ct vyžaruje niečo? lebo pri tvorbe tohto ….. /neviem pomenovať/ by musel v tom ct byt aspon tri roky odkedy spravili predchadzajucu. ale mozno ked sa toho chyti niekto cistejsi da tomu novy podmaz, vyhodí tie divne beaty… ma to sancu

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here