Má len 20 rokov, pochádza z Nórska a jej záľubou je fitness. Volá sa Suzanne Svanevik a mnoho ľudí ju pozná vďaka videu, ktoré obletelo celý svet.Malé, útle žieňa menom Suzanne Svanevik má viac sily, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Zdvihne ťažšie váhy ako niektorí muži v posilňovni! Video, ktoré ju preslávilo, bolo dokonca natočené, keď mala len 17 rokov. Povieme vám, túto babenku by ste v posilke strenúť nechceli (alebo chceli?).

Suzanne je mimoriadne aktívna aj na sociálnych sieťach, kde sa chváli fotkami z posilňovne a osobného života. Preto sme sa rozhodli, priniesť vám zopár fotiek:

Suzanne Svanevik 1 Suzanne Svanevik 2 Suzanne Svanevik 3 Suzanne Svanevik 4 Suzanne Svanevik 5 Suzanne Svanevik 6 Suzanne Svanevik 7 Suzanne Svanevik 8 Suzanne Svanevik 9 Suzanne Svanevik 10 Suzanne Svanevik 11

Zdroj: Youtube.com | Foto: reprofoto z Youtube.com, Instagram.com

Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.