Instagram predstavuje dokonalé miesto, kde sa mladí moderní ľudia môžu prezentovať a ukazovať. Výnimkou nie je ani 18-ročná Maria Doroshina z Ruska, ktorá na svojom profile neustále prezentuje svoju krásu, krivky a životný štýl.

Občas sa stane, že sociálne siete „objavia“ úžasný skrytý talent a Maria Doroshina je jednou z nich. Maria sa narodila v Rusku, ale v súčasnej dobe žije vo Fort Myers na Floride, kde si užíva príjemné počasie a bikiny. Táto 18-ročná blondínka má viac ako 930 tisíc nasledovníkov na Instagrame a veľmi rýchlo sa stala jednou z top celebrít internetu. Keďže miluje ukazovať svoje krásne prednosti na sociálnych sieťach, čo ju posúvajú vzostupne v rebríčku web celebrít, rozhodne nepatrí medzi hanblivky.

PeKo
Ženy. Zábava. Hry. Fakty. Filmy. Literatúra. Najlenivejší vorkoholik a najaktívnejší ničnerobič. Podstatné je jeho tvrdenie, že partnerky si vyberáme hlavne podľa vône a treba sa najmä "sčuchnúť" s tou pravou :).
  • xyxy

    “nic-moc”.. teda… keď sa nenastaví a nefotí sama,,,tak vyzerá,ako každá 2 bežná mladá slovenka s mega-vypchatou podprsenku a začínajúcou celulitídou + na rozdiel od našich- k vlastnému telu nesúmerne širokými bokmi/samo-pózovaním ukrité

    • ehm

      Je mi zle z tých balónov…