Krásne počasie, dobrý sneh – ideál na snowbordovanie. Aj takto si chcela užiť deň mladá dievčina, ktorá však netušila, čo ju čaká. Prišla na to až doma, keď si pozerala svoje videá. [/sociallocker]Dievčina si chcela spraviť pamiatku na zjazd v japonskom turistickom centre Hakuba 47. Všetko bolo v poriadku, dievčina sa usmievala a zjazd si užívala. Dokonca si aj pospevovala. Doma však prišla na to, že ju značnú časť trate prenasledoval medveď. Keby trocha spomalila alebo spadla, určite by ju dobehol a mohlo to dopadnúť katastrofálne. Video zverejnila v nedeľu 10. 4. 2016, aby tak varovala ostatných ľudí. „Dávajte pozor ľudia“ – uvádza pod svojím videom.

Zdroj: Youtube[/sociallocker]

Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.
  • robo

    To je nejaky novy fenomen davat si do videi medveda ? :-D autor clanku toto nemoze mysliet vazne :-D .. akano mal by zmenit ocnehoa zajst za psychiatrom :-D

  • Gabo

    je to fake