Krásne počasie, dobrý sneh – ideál na snowbordovanie. Aj takto si chcela užiť deň mladá dievčina, ktorá však netušila, čo ju čaká. Prišla na to až doma, keď si pozerala svoje videá.Dievčina si chcela spraviť pamiatku na zjazd v japonskom turistickom centre Hakuba 47. Všetko bolo v poriadku, dievčina sa usmievala a zjazd si užívala. Dokonca si aj pospevovala. Doma však prišla na to, že ju značnú časť trate prenasledoval medveď. Keby trocha spomalila alebo spadla, určite by ju dobehol a mohlo to dopadnúť katastrofálne. Video zverejnila v nedeľu 10. 4. 2016, aby tak varovala ostatných ľudí. “Dávajte pozor ľudia” – uvádza pod svojím videom.

Zdroj: Youtube

Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.
  • robo

    To je nejaky novy fenomen davat si do videi medveda ? :-D autor clanku toto nemoze mysliet vazne :-D .. akano mal by zmenit ocnehoa zajst za psychiatrom :-D

  • Gabo

    je to fake